Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasimnak hirtelen mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak hirtelen mitől lett ekkora szexuális étvágya?

Figyelt kérdés

Több éve ismerjük egymást, mindig is tetszettünk egymásnak. Előtte volt már próbálkozás, akkor 2 évig voltunk együtt, de befejeztük. Most pedig olyan 4 hónapja kezdtük újra. Sosem volt az a nagy szex imádó vagy ilyesmi, inkább ilyen romantikusabb stílus, nem csak a szexre hajtó férfi. Az utóbbi 2 hétben azonban mindenhol képes nekem esni. Nem zavar annyira, csak fura. Nem így ismertem meg (mielőtt jönne, hogy félre ismertem, amint írtam több éve ismerjük egymást és már volt kapcsolatunk)A múltkor a szüleinél voltunk hivatalosak ilyen nagyobb vacsorára (tehát nem csak mi voltunk ott, hanem pl a tesói), ott is képes volt a falnak nyomni, akkor valamelyik nap a próbafülkében, egy étterem mosdójában...sosem alapult a szexen a kapcsolatunk, és eddig is úgy éreztem, hogy most sem...azonban ez az elmúlt 2 hét...nem történt semmi, csak úgy hirtelen jött ez a hatalmas szexuális étvágya..már kérdeztem tőle, hogy most mi ez..azt mondta, hogy most nem szexelhetünk, meg nem mutathatja-e így is ki az érzéseit..de rendes választ nem nagyon ad.


24/l ; 35/f



2015. aug. 22. 14:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak szimplán van egy ilyen periódusa. Nekem nőként is van néha olyan, hogy pár napig/hétig egész nap szexelnék kb., pedig alapvetően nem vagyok akkora nagy igényű.

Az is lehet, hogy megismerkedett valakivel, tetszik neki valaki, de nem akar megcsalni, így azt a szexuális feszültséget is rajtad vezeti le inkább, amit a másik iránt érez.

Az is lehet, hogy szed valami anabolikus szteroidot...

2015. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem volt valaki, aki többet tudott nálad szexuálisan, és most veled vitelezi ki azokat, amiket a másik emberrel élt át.
2015. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy megismerkedett volna valaki mással, az teljesen ki van zárva...ő erőlködött nagyon, hogy kezdjük újra a kapcsolatot, én pedig végül belementem, mert még mindig szeretem. A szteroid az is ki van zárva...akkor csak így hirtelen, ok nélkül, mindenhol minden áron? Amint írtad, hogy neked is volt már ilyen..
2015. aug. 22. 14:23
 4/37 A kérdező kommentje:
Neki előttem olyan 5-6 éve volt legutúbb barátnője..elég komoly volt, gyerek is volt a képben, csak halva született, erre a nő elhagyta. Ez már kicsit komolyabb dolog volt..aztán utána én voltam neki az első nő, és még amikor épp nem voltunk együtt egy ideig, akkor sem volt neki más. (nem hazudik róla) Én örülök neki, hogy ekkora étvágya lett hirtelen, mert az előző kapcsolatban eléggé rászoktam a hasonló szexre, mármint az ilyen extrémebb helyeken is minden áron..csak a pasimat meg kicsit ilyen konzervatívabb gondolkodásúnak ismertem, ezért nem akartam vele újabb dolgokat kipróbálni meg belemenni vadabb dolgokba, úgy gondoltam, hogy nem lenne rá vevő, de ezek szerint igen, csak meglepett.
2015. aug. 22. 14:27
 5/37 anonim ***** válasza:
Egy 35 éves férfiről van szó lehet egyszerű kapuzárási pánik éss most azokat akarja meg csinálni amit eddig nem tett meg és ezért esik neked mindenhol ..
2015. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
Akár lehet, hogy szakítani akar veled, és ez amolyan búcsúszex. De az is, hogy most nagyon eltaláltál egy parfümöt, vagy sminket. Vagy terhes vagy, vagy legalábbis fogamzóképesnek vél tudatalatt, ő meg gondolt rá, hogy jó lenne tőled gyerek. Vagy megcsal.
2015. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Ez a gyerek téma mindig is napirenden volt, mert ő mindig is akart gyereket tőlem, csak én még nem a fiatalságom miatt. Részben ezért is volt vége először. Ebben a témában azonban lehet valami...valahogy feljött a múltkor, és mondtam hogy egy ideje nem szedek fogamzásgátlót, gumival meg nem szoktunk védekezni.

A megcsalásra meg valahogy gondolni sem merek..ha ő akarta ennyire újrakezdeni, akkor miért tenné?

2015. aug. 22. 14:58
 8/37 anonim ***** válasza:
25%
Férfiaknál nincs "kapuzárás" meg klimax, biológiailag lehetetlen.
2015. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Férfiaknál is létezik klimax:)
2015. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Andropauzának hívják amúgy, csak hogy ma is tanulj valamit, Törpi:)
2015. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!