Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom meg akarja tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja tudni, mi a legtitkosabb szexuális fantáziám, de én nem akarom elmondani neki, mert úgyse értené meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit mondjak neki, hogy ne legyen sértődés a vége?


26/L



2015. aug. 26. 22:20
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem tudhatod...ne kamuzz neki.


Nekünk megsúgod? :D

2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hátha ő tud egy jobbat!
2015. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Inkább nem szeretném itt sem megosztani. :D Amúgy azért nem szeretném elmondani neki, mert tuti azt hinné, hogy ezt el is várom tőle, pedig nem, ez nekem csak simán egy fantázia.
2015. aug. 26. 22:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond el nekem kiváncsi lettem:D


Amugy mond neki azt hogy nincs semmi ilyesmi.

2015. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Naa, tuti nem olyan durva, hogy dobna tőle egy hátast. :) Oszd meg vele szerintem, a nyílt és őszinte kommunikáció sohasem hátrány, elég sokat segít a másik megismerésében. És igen, ez a legvadabb szexuális töltetű fantáziára is vonatkozik.

Hozzáteszed, hogy szigorúan csak fantázia, nem kötelező átvinni a valóságba.

2015. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Öhm, ez tulajdonképpen nem annyira durva, csak tuti nem jönne be a pasik 99%-ának, és félek hogy furcsán nézne rám utána.
2015. aug. 26. 22:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők 90 százalékának a több pasi az ilyen vágyálom.


Mondj valami olyat helyette, amit kipróbálnál, de azért nem olyan húde durva mint a több pasi. Beöltözés pl.

2015. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, mondd el, akár privátban, aztán ha tényleg durva, kitalálunk neked másikat! :)
2015. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hú, hát már ha ennyien kérdeztétek itt is, és privátban is, akkor elmondom. :) Szóval annyi lenne, hogy szívesen megnézném egy másik pasival, nem feltétlenül szexelni, csak csókolózni és hasonlók. De tényleg nem várnám el ezt tőle a való életben, sőt, nem is nagyon szeretném, mert tuti féltékeny lennék. :D
2015. aug. 26. 23:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek ilyen vágyai, akkor tényleg mást kell kieszelned.

Pl h már akkor te egy lánnyal? :D Vagy kötözés, esetleg őt kötöznéd ki?

2015. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!