Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, de szerelmes vagyok valaki másba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Belekeveredtem egy eléggé bonyolult élethelyzetbe. Van egy tündéri párom, nála jobbat álmodni sem lehetne, és szeretem is, és imádok a közelében lenni, és ha vele vagyok, elhiszem, hogy semmi baj sem érhet, szóval számomra ő maga a biztonság (mond fizikailag, mint lelkileg), de nem vagyok szerelmes belé. (Egy eléggé friss kapcsolatról van szó.) Egyszerre ismerkedtem meg vele, és egy másik férfival, aki gyakorlatilag szöges ellentéte a páromnak (illetve talán pontosabb megfogalmazás, hogy a jellemük és a mentalitásuk alapvetően nagyon sok mindenben különbözik), és akibe jó ideje szerelmes vagyok. Sajnos ez a férfi az "elérhetetlen" kategóriába tartozik (már ami a hosszútávú kapcsolatot illeti. Még a kezdetekkor ő volt az, aki közeledett felém, de nyilvánvalóan nem egyeztek a szándékaink), és ha mégis lenne köztünk valami, azt hiszem, egy szélsőséges, hullámzó kapcsolat lenne a miénk, mégsem tudom őt kiverni a fejemből. (A párommal való kapcsolatom maga a béke, harmónia, nyugalom.)

Tudom, hogy a párommal szemben ez az egész nem etikus, próbálom is lezárni magamban a "másik" ügyét, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tegyek? Lehet, hogy túlreagálom a dolgot, de borzasztó kellemetlen ez az egész!



2015. aug. 24. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Hopp, elnézést a helyesírásért!
2015. aug. 24. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ha a másikkal ez semmi valóságos kapcsolatot nem jelent, csak max. laza haveri, esetleg csak a képzeletedben létező kapcsolatot jelent, akkor ezért nehogy megszakítsd a hús-vér kapcsolatodat.

Nézd, az igazi szerelem nem mindig olyan dirr-durr szikrás, olyan nem bírok enni- nem tudok dolgozni, teljesíteni.


Van a csendes, szelíd, lassabban kialakulú szerelem, ami viszont tartósabb, ezek tényleg tudnak egy életen át is tartani. Tapasztalat. Nekem a dirr-durrok valahogy sosem voltak jól időzítve.

2015. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
esetleg érdemes lenne még azt is megnézni, h miért egy olyan férfi vonz, aki fájdalmat okozna, akivel nem lenne jó, egy olyan férfival szemben, aki nem bánt és boldoggá tesz. Gyanítom, neked is van vmi a gyermekkorodban ami miatt a fájdalom, a küszködés lett a konfortzónád és ezért tudat alatt ennek megfelelően választasz. Viszont ha ez így van, ezzel lehet mit kezdeni.
2015. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Neked egyik fiú sem megfelelő.Ha nem ébreszt vágyakat a "biztonságos" partnered akkor bármikor "berobbanthat" téged egy másik (külsős) partner, mondjuk olyan akibe jelenleg is szerelmes vagy.Ha szenvedélyre vágysz, akkor ne keress biztonságot.A szenvedély olyan mint a hullámvasút.Nem mindenki bírja általában adrenalin függőknek való.Ha a helyes megbízható partnered mellett döntesz önfegyelemre lesz szükséged amit rögtön el is kezdhetsz a jelenlegi szituban.A rossz hír a szerelem az jön és nem kérdez.Hat rád.Nem te választod.
2015. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél. A másik pasi ha nem közeledik, ne küldj neki jeleket, ha le akar fektetni, próbáld hárítani, mert nem leszel boldog.

Én is sokszor voltam hasonlócipőben de a "passzív" magatartásommal megúsztam aztán ezek a fellángolások elmúltak. Addig sajnos szenvedés van.

2015. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nála jobbat álmodni sem lehetne, és szeretem is, és imádok a közelében lenni,"



na ne viccelj mar, a szex is isteni fantaszikus meg soha ilyen jo nem volt vele, ruhellem az ilyen onamito csajokat mint te

2015. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
es a legszomorubb hogy ilyet irsz egy "elegge friss" kapcsolatrol, hany eves vagy 12??? istenem. 1 honap utan ne ird azt hogy o az eleted ertelme
2015. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egy szóval se mondtam, hogy ő "életem értelme", azt mondtam, hogy egy igazán jó, különleges férfi.
2015. aug. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!