Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huzza az idomet vagy akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huzza az idomet vagy akarhat tőlem még komoly dolgokat is?

Figyelt kérdés

több mint egy éve kapcsolatban vagyok, eleinte jo volt, előjöttek a hülyeségek, túlléptünk rajtunk de mégis rányomta a bélyegét, a nyarat körülbelül végig veszekedtük főleg a régi dolgok miatt. Volt h szakitottunk 2 napra öszejöttünk, szüneteltünk 3 napig nem láttuk egymást meg kb még rá 4 napig nem feküdtünk le egymással óriási szünet.. még pár napra lenéztünk a balatonra is.. a szünet jegyében..


Én ugy érzem hogy nem becsül meg kellően, és ezt a szavaira értem mert ha tettekről van szó akkor, "ugrik" egyből ha segítségre szorulok, kedvemben próbál járni..

(pl. ha erre arra megéhezek oda megyünk el kajálni, rögtön, kitaláltam h menjünk le a balcsira egyből mentünk mert épp arra volt szükségem - más ok miatt is ne nyávogásnak vegyétek - ) Nagyon hálás vagyok neki ezért, próbálok én is segíteni neki sok mindenben amiben tudok, de van hogy ugy felkapja a vizet semmiségeken hogy ugy beszél velem mint akit a seggéből rángatott elő.. de tényleg nagyon durván..

Visszaszóltam korábban nagy ordibálásba fulladt az egész, de mostanra már inkább nem szólok semmit... fáj ez az egész..

Csak nem tudom mire vélni, mert nyilván ha nem érdekelnénk a másikat nem tennénk meg érte ilyen jelentős dolgokat de azért ha annyir ameg érdekel a kapcsolat h szeretnénk h jobb legyen mégis visszább fognánk magunkat, vagy mivel hirtelen haragu legalább bocsánatot kérne de mindig cska azt monja h tudom h ő ilyen ideges nem gondolja komoyan de magátol sose kér bocsánatot..

Szerintetek?


2015. aug. 20. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet igyatok, és akkor talán normális emberi hangon tudnátok egymással beszélni és emberként viselkedni egymással.
2015. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt az értelmes választ még jo h egyikőnk se iszik egy kortyot se:)
2015. aug. 20. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam sajnos, mint a párod...hirtelen haragú...a barátnőm meg emiatt sokszor sírt...és msot már kegyetlenül bánom, hogy ilyen voltam, és nagyon sok midnent megtennék, hogy visszacsináljam, vagy majd pár év múlva újra együtt lehessünk. Magamnak pedig megígértem, hogy soha egy lánnyal sem fogok kiabálni. Dobd ki, én is kidobtam volna magam.
2015. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ utolso.. lehet az lesz.. én szeptembertol ugyis másik helyen leszek.. aztán majd elválik h kettőnkkel mi lesz :) :( :)
2015. aug. 21. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, voltam régen én is hasonló cipőben. Régi meg nem oldott probémák miatt, amiben mind ketten hibásak voltunk. Akkor váltam ilyenné ha nem éreztem, hogy kellően figyelnek rám. Nem lehet valami nyomja a szívét mégis a háttérben? Mert ha egyből ugrik ha neked valami kell, akkor erre tudok gondolni, mégis csak kedvedben akar járni.

22/L

2015. aug. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szija de, irtam is hogy volt két dolog amiért csalodott bennem... ( én ezt mai napig nem értem, de az emberek mások ) és azt mondja h azota nem ugy tekint már rám mint régen hogy lehet akkor kellett szakitnaunk, de mégis azota is kitartottunk nagy nehzesegekkel egymás mellett..
2015. aug. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!