Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek ti hogyan jeleznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti hogyan jeleznétek egy férfi felé, hogy valamit éreztek iránta? Az alábbi lehet-e szerelemre utaló jel?

Figyelt kérdés

Nem szavakra gondolok, hanem tettekre.

Nekem furcsán jött ki. X.Y-al ültem egy kávézóban, angolul társalogtunk. Már vége lett az angol csevegésnek, de ő még szerette volna húzni tovább, mindig kérdezgetett. Igaz a tárggyal kapcsolatban, de ott volt a tekintetében a lánynak valami, amit nem tudok megfejteni, mintha küldött volna felém jelzéseket. Utána a metróaluljáróban egy mondatra lettem figyelmes ("nehéz a csomagon"), ami még nem is jelentene semmit, mert abban segítettem, de utána amikor rákérdeztem merre mész, akkor habozott, még mindig várt valamire. Valószínűleg már sosem tudom meg. Ha lehet ez szimpátia, vonzalom, akkor a mai napom már jó. Az is lehet, hogy infantilis gondolatokat tükröz a leírásom. Így viszont várom válaszotokat, hogyan jelezitek a férfi felé, ha éreztek valamit, ha nem szóval. Azt is megértem, ha úgy érzitek nem a ti feladatok lányként/nőként jelezni.


2015. aug. 19. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, benne van a pakliban, hogy kellemes számára a társaságod, és szívesen húzta volna az időt, hogy még egy kicsit veled lehessen. Amúgy az miért fontos, hogy angolul beszéltetek?
2015. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a habozós búcsúzás simán lehet felhívás arra, hogy tegyél felé egy lépést. :)

Bár így látatlanban nehéz megmondani, hogy tényleg bejössz-e neki, mert egy kevésbé szókimondó lánynál ezek csak a gesztusokból, testbeszédből szűrhetők le, amit neked kell tudni értelmezni.

A legtöbb nőnél általános dolgok: mélyen a szemedbe néz beszélgetés közben, önkéntelenül utánozza a testtartásod, mozdulataid, sokszor ér hozzád könnyedén, ha egymás mellett ültök, akkor nem zavarja, ha a karotok, lábatok összeér... ilyesmik.

Visszatérve a búcsúzásra, nálam ez a habozva búcsúzás simán azt jelenti, hogy "csókolj már meg végre!" :) Párommal anno eljátszottuk, hogy fél órán át búcsúzkodtunk, még egy szó erejéig ott maradtam, vártam, hogy hátha eszébe jut, mivel illene lezárni egy kellemes randit... :) Csak ő meg mulya volt, aztán fél órán át zavartan beszélgettünk, mire azt mondtam, hogy akkor jóéjt.

Szóval simán lehet, hogy szimpatikus vagy neki, esetleg vonzódik hozzád. :) De mindenképpen kell neked is nyitnod felé, hogy kiderüljön, így van-e. (Bár azért a szerelmet ne keverd még ide, az nem egyenlő a vonzalommal.)


25N

2015. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az az első hozzáfűznivalóm, hogy szerelmet ebben a fázisban ne várj... max. vonzalmat, szimpátiát.

Amikor a barátommal az első találkánk volt, akkor én is igyekeztem húzni az időt, marasztalni... nem lépett. Elég sok és elég egyértelmű jelet kellett ahhoz adnom, hogy összejöjjünk...

2015. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Teljesen egyértelmű, hogy szerelmet nem várok, de valamiféle vonzódást igen.
2015. aug. 19. 15:49
 5/10 A kérdező kommentje:
A metakommunikációs jelzésekből ami felém áramlott az alapján magyarázok bele lehet többet, mint ami igazából van. Egyik ismerősöm tanárként dolgozik, teljes mértékben meg volt győződve arról, hogy a tanítványa beleszeretett. A végén kiderült, hogy kapcsolatban él. Ez csak egy példa arról, mi férfiak mennyire rosszul értelmezzük a jelzéseket időnként.
2015. aug. 19. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet ennek az x y-nak tudatkiesése volt hirtelen valami,és nem emlékezett hogy hol lakik,vagy lehet sehol nem lakik,kérdezd meg angolul.
2015. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valóban lehet, hogy nem kellene túlbonyolítani az életet, de mit csináljak, ha annyira megigézett valami kimondhatatlan érzelem, magával rántott.
2015. aug. 19. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha bejön, akkor miért elemezgeted a viselkedését, miért nem hajtasz rá? Akkor elég egyértelműen kiderül majd, hogy akar-e tőled valamit, vagy sem!
2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű a válaszom: nagy pofára esés lehet belőle, ha rosszul értelmeztem a viselkedését.
2015. aug. 20. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, miféle NAGY pofáraesés lehet abból, ha az ember elkezd udvarolni egy ismerősének?
2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!