Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te kit választanál? Özvegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kit választanál? Özvegy lenni boldog házasság után, vagy kevésbé lenni boldog, de együtt megöregedni?

Figyelt kérdés
Olyan valakit, akit teljesen életed párjának érzel, akivel boldog vagy, és teljesnek érzed magad, de lehet, hogy korán özvegyen maradsz, vagy egy olyan valakit, aki iránt nem érzel ennyire ilyesmit, ennyire teljességet, de valószínűbb, hogy elkísér öregkorodban is?

2015. aug. 12. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább megtapasztalni a boldogságot és elveszíteni. Egyébként nem maradnék özvegy, mert ha szépen meggyászoltam, kellő időt adva, keresnék új társat, akivel hasonlóan (ha nem is ugyanúgy) boldog lehetek.
2015. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hamar megözvegyülni, de úgy, hogy részem volt egy csodálatos szerelemben. Unalmas, kielégítő kapcsolatot létesíthetek azután is, hogy megözvegyültem, de legalább megtapasztaltam, milyen a maradéktalan boldogság.
2015. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

özvegy lenni boldog kapcsolat után. De csak egy ideig:-)

idős a fickó, vagy beteg??? Nagyon érdekelne...

2015. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én egyiket sem választanám. Boldog házasság számomra nem létezik úgy, hogy tudom, olyan férfit választotta, aki korán itt fog hagyni. Nem érzem potenciális partnernek a jóval idősebbeket. A korosztályomból pedig nyilván olyat választok, aki mellett boldog vagyok, ha özvegy leszek, az nem rajtam múlt..
2015. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
nem kívánom a másik halálát szóval 2.
2015. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. I. típusú cukorbeteg a menyasszonyom. (Néhány éve lett az, az eddigi kapcsolatunk néhányadik évében. Elég sok rémtörténetet lehet olvasni, és hallani hosszútávra..)


5. Azt senki sem...

2015. aug. 12. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben neked nincs sok választásod, kérdező. Ha szereted, nem fogod elhagyni azért, mert hamar elveszítheted. Józan ésszel lehet nem fog bele egy ilyen kapcsolatba az ember (főleg, ha családot tervez), de ha már érzelmileg érintett, akkor csak reméli a legjobbakat. Nektek is sok sikert kívánok.
2015. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Hát előre is írtam, hogy 1. verziót választanám, de így meg aztán biztosan az 1. verziót választanám.

Ha érzed, hogy szerelmes vagy belé, semmi ne tántorítson el.

Olyan ritka, hogy az ember azzal lehet, akibe szerelemből szerelmes. Tényleg nagy szerencse az.

2015. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Boldogságot! De nem maradnék nélküle, hacsak nem lennének gyermekeink, mert ha ő meghalna én se tudnék tovább élni.
2015. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7., ez bonyolultabb. Nem az a kérdés, hogy elhagynám-e, hanem hogy harcoljak-e érte, vagy fogadjam el a gondviselésnek, ha mondjuk megjelennek olyan problémák, amik a kapcsolat megromlása fele vihetnek.... mondjuk egy harmadik fél "kopogtat az ajtón" nála.
2015. aug. 12. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!