Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen kezdtél el vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtél el vonzódni az ellenkező nemhez?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és nemcsak hogy soha nem voltam még szerelmes, de soha nem is vonzódtam még senkihez. Nemrég ért véget egy pár hónapig tartó kapcsolatom szintén emiatt, hogy nem éreztem iránta semmi különöset, csak emberként szerettem. Tinikoromban sem voltak soha titkos szerelmeim, mint a korombeli lányoknak, sőt, nem is tetszett senki úgy igazán soha. Amúgy jól kijövök a fiúkkal, csak valahogy nem tudok máshogy érezni irántuk, mint egy egyszerű barát iránt. (Mielőtt felhozza valaki, a lányok iránt sem vonzódom, szóval biztos hogy nem vagyok leszbikus.) Ez normális ebben a korban? Megváltozhat még, ha találkozok a megfelelő fiúval?

2015. aug. 5. 02:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már én is olvastam az aszexualitásról, és tényleg elég jellemző a leírás rám, de remélem, hogy nálam ez a dolog még változni fog. Nagyon szeretnék egy társat, és amúgy is nehéz az ismerkedés, hát még aszexuális lányként. Nem tudom így hogy tudnék egy normális kapcsolatot kialakítani. :(
2015. aug. 8. 00:34
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. :)
2015. aug. 8. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!