Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen kezdtél el vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtél el vonzódni az ellenkező nemhez?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és nemcsak hogy soha nem voltam még szerelmes, de soha nem is vonzódtam még senkihez. Nemrég ért véget egy pár hónapig tartó kapcsolatom szintén emiatt, hogy nem éreztem iránta semmi különöset, csak emberként szerettem. Tinikoromban sem voltak soha titkos szerelmeim, mint a korombeli lányoknak, sőt, nem is tetszett senki úgy igazán soha. Amúgy jól kijövök a fiúkkal, csak valahogy nem tudok máshogy érezni irántuk, mint egy egyszerű barát iránt. (Mielőtt felhozza valaki, a lányok iránt sem vonzódom, szóval biztos hogy nem vagyok leszbikus.) Ez normális ebben a korban? Megváltozhat még, ha találkozok a megfelelő fiúval?

2015. aug. 5. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rendezett családi körülmények között élsz?

Ha nincs semmi pszichológiai problémád akkor csak eddig elkerült a szerelem de ami késik az nem múlik.

2015. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom igen, bár a szüleim elváltak, de mindkettejükkel jó a kapcsolatom, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.

Remélem igazad van, és csak idő kérdése a dolog. Nem szeretnék örökre egyedül maradni.

Igazából nem is a szerelem miatt aggódom egyelőre, hanem hogy még csak nem is vonzódtam senkihez. Vagy ez normális? A vonzalom csak akkor alakul ki, mikor már szerelmes vagy?

2015. aug. 5. 02:26
 3/12 anonim válasza:
Szerintem aszexuális / aromantikus lehetsz. Ebből többnyire nem szoktak "kinőni", lehet, hogy te szimplán ilyen vagy. Normális, többen is vannak így vele.
2015. aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, vonzódni kéne az ellenkező nemhez szerelem nélkül is.

Lehet, aszexuális vagy.

2015. aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért nem normális, azt azért ne írjuk, de tény, hogy nem példa nélküli.
2015. aug. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

0.:)

Azért attól függ, mit értünk szerelem alatt. Bizonyos értelemben én sem voltam.

2015. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem érdeklôdni a lányok után (7 éve). Majd eljön az, akit szeretsz, és vonzódsz hozzá. Hidd el jobb így, mintha fordítva lenne, én pl nagyon vágyom egy barátnôre, és nagyon sok lányt vonzónak tartok, de még nem volt kapcsolatom, mert gátlásos vagyok. Azért sok sikert neked.
2015. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*lányok iránt
2015. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már oviban, csak nem úgy, mint felnőttként, de mai napig (több évtized távlatából is) emlékszem az ovis csoporttársam nevére, aki akkor közelebb állt a szívemhez, mint a többiek. :-) Másik iskolába ment, mint én, úgyhogy ovis ballagás óta nem tudom, hogy alakult a további élete.
2015. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az aszexualitás sanszos, a szexuális vonzalom mindenképp elkezdődik pubertás korral együtt, kinek erősebben (általában a fiúk), valakinél enyhébben (általában a lányok); de 20 éves korra mindenképpen ki kéne alakulnia valamiféle vonzalomnak valamely nem iránt. Ez az egész nem tudható be csak a megfelelő személy (szerelem) hiányának. Viszont aszexualitás esetén tényleg semmilyen vonzalmat nem érzel egyik nem iránt sem, persze attól még jól el lehetsz velük.
2015. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!