Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajánlanátok a társkeresőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok a társkeresőket? Volt már, hogy ott találtatok rá az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, aztán úgy átbszott, mint annak a rendje...
2015. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta összeházasodtunk és van két szép gyerekünk. Nekünk megérte próbálkozni.
2015. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Ez bármikor megtörténhet a való életen is, azaz ha nem társkeresőn ismerkedtek. Ne a társkereső oldalakat hibáztasd ezért.

2015. aug. 3. 12:32
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak szeretettel gratulálok.
2015. aug. 3. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: a társkeresőkön is emberek vannak. Én nem hittem abban, hogy ott kevesebb az esélyem megtalálni a társam, mint bárhol máshol. Nem hiszem, hogy az utcán random velem szembe sétáló emberek vagy egy táncos buliban magukat rázók között nagyobb eséllyel találnék rokon lelket, mint a neten. Sőt... esetemben, aki egyáltalán nem bírtam az ilyen bulizós életet, jobb esélyeim voltak a kocka-területen :))) Szerintem megéri próbálkozni, legfeljebb nem sikerül. Veszíteni való nincs.
2015. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon NEM javaslom a társkeresőket. Egyrészt erőltett, másrészt húspiac az egész, harmadrészt írhatsz kisregényeket, senki nem fog válaszolni neked.
2015. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom, hol hibáztattam az oldalt. Válaszoltam, volt, hogy ott találtam rá az igaznak hitt, nagy szerelemre, aztán átbszott. Ennyit írtam. Ettől függetlenül nem ajánlom, ezerből egyszer jön be ténylegesen.
2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem hittem bennük, inkább unaloműzőnek volt a telefonomon a badoo társkereső alkalmazása. Buszon/vonaton utazva vagy unalmas óráimban használtam, semmi extra eleinte. Aztán volt akivel "netes barátság" lett belőle, minden nap beszéltünk annyira egy volt az érdeklődési körünk (a kémia hiányzott hozzá, de eszmecserének egy élmény volt.)

Konkrét randira nem mentem el onnan, egyszer tettem kivételt, egy hihetetlenül szimpatikus sráccal akivel hosszú órákat chateltünk. Vele most leszünk egy évesek és nagyon boldog vagyok:))

Sokkal előbb kiderült így, hogy az értékrendünk, illetve az életfelfogásunk mennyire egyezik. Most már azt mondom hogy hasznos, eleinte én sem hittem volna el!:) (Ráadásul párom kicsit félénkebb típus, élőben nem biztos hogy mert volna kezdeményezni, neten könnyebb volt. Mára pedig kinyílt a csipája :DD)

2015. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!