Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolat kezdetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat kezdetben meghitt volt, aztán kijelenti, hogy szerelem nem tud kialakulni a részéről, de azért felhív minden nap. Miért randizik más lánnyal közben? Egyáltalán randizik? Mit tudnék tenni, hogy az eredeti állapotokat visszahozzam?

Figyelt kérdés
Szeretném olyan emberek segítségét kérni, akik már jártak hasonló cipőben! Az a helyzet, hogy benne voltam egy 5 éves kapcsolatban, együttélés, ilyenek. Nekem ő volt az első és egyetlen szerelmem. Aztán az évek alatt lett megszokás, végül elhidegülés, különköltözés. Eközben július elején megismerkedtem valakivel (haverok által), aki elég nagy nőcsábász hírében állt, és hát volt egy közösen eltöltött éjszakánk, ami nagyon jó volt. Én ennyinek gondoltam, de ő elkérte a számom, mondta, hogy reméli lesz folytatás, és a végén is nagyon sokat bókolt, majd sms áradatok, többszöri szex, jövőtervezgetés, meg, hogy ő majd nálam alszik randira hívás, "közös számunk" belinkelése stb, majd amikor mondtam, hogy telefonba, hogy majd aludjon ott, bejelenti, hogy ő nem akar átverni, és szerinte nem tud kialakulni szerelem, de a szex maradhat. De ezután is ő keresett. Minden nap beszélünk egyébként. Végül a héten is találkoztunk, és azt mondta: nem tudja ráér -e a héten még, mert randizni megy, de majd jövőhéten így meg úgy. Az elején volt, hogy velem aludt, megölelt, sőt megpuszilta a talpam is, meg voltak kedves gesztusai felém, és az idő előrehaladtával egyre nagyobb a távolság, nem ölel meg úgy, mint előtte, és ha beszélünk, általában a szex a téma, milyen volt, és, hogy milyen lesz a következő. Tartja a távolságot. Most ott tartok, hogy legközelebb elküldöm, hogy Nekem ez így nem megy, mert nem akarok a barátnője lenni, de egy picivel több intimitást várok. Persze lehet, hogy a friss szakításom miatt éhezek a szeretetre, és olyan boldog lennék, ha csak néha néha megölelne, vagy bókolna, simogatna, mint az elején. Közben félek is elküldeni, mert nem akarom elveszíteni.Attól félek, hogy út közben én rontottam el valamit. Örömmel hallgatok bármilyen véleményt, tanácsot! 23/L

2015. júl. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy éjszakás kapcsolat elnyújtott verziója. Hülyített és most megunt. Ennyi történt. Nincs mit visszahozni, mert soha nem is szólt másról, csak szexről. Elveszíteni csak azt lehet, aki a tiéd volt. Ő csak egy kóbor kutya, aki néha betalál egy meleg alomba, eszik, alszik, aztán megy tovább, kertről-kertre. Nem rontottál el semmit sem, csak naív vagy és sebezhető. Majd rájössz. Reméljük nem pocsékolsz erre több időt, és akkor van esélyed normális társat találni. N32
2015. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És az egyesnél a pont. Ennél pontosabban senki nem fogalmazhatta volna meg. 46/F
2015. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sajnos tudom,hogy igazad van!
2015. júl. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!