Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy gyereke, de én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyereke, de én még fiatal vagyok, működhet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy csodaszép nő, akit nagyon-nagyon szeretek, s viszonozza az érzéseim.Viszont a probléma ott kezdődik, hogy én 18 éves leszek októberben, viszont ő 24 éves, s van egy 1,5 éves gyereke.

A gyereknek az apja ismert, viszont csak az "elkészítésbe" volt aktív résztvevő. Viszont Ő már nem él olyan életet, mint előtte, teljesen visszafogott.

Vélemény érdekelne csak! Már eldöntöttem, s nem másítom meg a döntésem. Aki nem ír hülyeséget az kap zöld kezet, akkor is ha nem tetszik amit írt :)


2015. júl. 25. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Édesapám cégénél dolgozom" ... nem lehetseges, hogy ez az apro momentum sokat nyom a latban?


Persze ertheto ha egy 24 eves anya gondoskodni akar a gyermekerol, de mit akar egy 18 eves kolyoktol? Persze ha az apukajanak a cegenel dolgozik, abban azert van perspektiva.


Te pedig ne szurd el az eletedet! Nem leszel tobbet 18 eves ...

2015. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha igazan szereted akkor ne erdekeljen a korkulonbseg, vagy a gyerek egyszer elunk es mindig valtoztathatunk, szoval nem szabad ezeket a dolgokat komolyan venni:-)Semmi bajod nem lesz attol, ha belemesz slegrosszabb esetben majd szakitotok de legalabb jol ereztetek magatokat x ideig:-)
2015. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem legfőképpen nem a gyereket kell elfogadnod (miért ne, még kicsi és lehet aranyos is, és ha ilyen korban ismered meg, később is el fog fogadni), hanem azt hogy (ha) tartják a kapcsolatot az apjával. Én nem tudnám elviselni, hogy a párom az exével beszélgessen, még ha csak gyerek ügyben is. De ha te igen, akkor hajrá. 6 év annyira nem vészes, főleg meg ha nem is látszik. Később meg már senkit nem fog érdekelni.
2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!