Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 éves lány,18 éves fiú: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves lány,18 éves fiú: a kérdés: működhet?

Figyelt kérdés
Ezt lányként kérdezem. Korábban sosem érdeklődtem fiatalabbak iránt, de benne megfogott valami. Ettől függetlenül azonban nem tudom, hogyha kezdeményez, akkor mitévő legyek... belemenjek, vagy hagyjam az egészet?

2012. szept. 27. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

hagyd!

neked legyen több eszed!

26 vagy neked már lasan csládalapítás lenne a cél. Ő 18 csak msot fogja elkezdeni kiélni minden vágyát, esze ágában sincs családot alapítani, vagy huzamosabb ideig lehorgonyozni valaki mellett.

gondolkozz!

kósza numerát sme ajánlom, mert utána meg mindnekinek veled dicsekszik majd, hogy megvolt neki egy 26 éves.

2012. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én biztosan nem mennék bele, de nem ismerem a fiút
2012. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van jövőtök?
2012. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ugyis rajossz...

De szerintem nem a legjobb valasztas lenne.

2012. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha 3 évvel fiatalabb lennél nála, úgy jó, de így sok- pl a gyerek miatt..


és ne jöjjenek azzal a lányok, hogy éretlenek, mindig azzal jönnek, kissé unalmas a duma..

2012. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

az a poén, hogy ha fordított lenne a kérdés mindenki helyeselne meg érdeklődne mert ugye az természetes hogy a csávó az egy vénség a csaj meg gyerek


akkor ez miért nem lehet természetes


próbáljátok meg bátran hajrá

2012. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első: Én 21 éves vagyok és letudnám élni az életem azzal a nővel, akit szeretek, függetlenül attól, hogy kiéltem-e magam, vagy sem. Ha szeretek valakit és boldog vagyok vele, akkor nem fogom eldobni magamtól csak azért, mert még előttem áll az egész élet és mondván, hogy úgy is találok majd valakit később, ha nem fogad vissza.


Kérdező: Ez nagyban attól függ, hogy mennyire tud éretten gondolkodni a srác. Szerintem próbáld meg, de ne menj bele túlságosan az elején, nehogy aztán koppanj! Mellesleg, én is jobban kedvelem az idősebb nőket, mert sokkal érettebben gondolkodnak, és valahogy jobban megértem magam velük, mint a velem egykorúakkal, vagy fiatalabbakkal. Lehet, hogy ő is ilyn típus.

2012. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

helyeselne????

bocsmá, de ne áltlánosíts!!!!!

undoríto dolognak tartom, hogy 15 évesek, 30 asokkal vannak együt mert "komoly, meg érett, tapasztalt, meg pénz van, kocsi van ás uhh és áhh"

szánalom. felénk sok iylen van sajna..:////


max korkülönbség nekem 3-4 év. de már az is sok sok eseteben!!

kövezetek emg, de a csajoknak is kéne egykis ész...

2012. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is fiatalabb srác tetszik.. bár közöttünk kevesebb a korkülönbség. de én így is furán érzem magam miatta. de nem utasítanám el a lehetőséget.

tény, hogy sok az a hat év, de ha úgy érzitek, akkor miért ne? :)

2012. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: én akárhogy is számolom az 8 és nem 6 év.


Amúgy nálunk is én vagyok az idősebb (26L / 22F), még nagyon a kapcsolat elején járunk, eddig minden tökéletes. Remélem az is marad, nagyon boldog vagyok vele. Szerintem próbáld meg, bár a 8 év nekem már sok lenne, még így is néha szarul érzem magam a korkülönbség miatt... de ez ne legyen akadály.

2012. szept. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!