Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha egy olyan srácba szerettetek volna bele, akinek csak szexre kelletek? Értem, hogy a legegyszerűbb az lenne, ha elfelejteném, de nem vagyok rá képes.

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
És akkor képes leszel, ha lefekszel vele 2-3x? Akkor könnyebb lesz? Nem hiszem. Semmi értelme még mélyebb sebeket szerezni, mielőtt le kell mondanod róla, magaddal fogsz kiszúrni.
2015. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, és lefeküdtem vele. Sokkal jobb volt így, mert legalább már a vágyakozás nem maradt meg bennem, hiszen megtudtam, milyen vele. A személyiségét már nem nehezebb volt elfelejtenem...:(
2015. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos nekem is volt így..... És sex kapcsolat lett az egészből csak.....

jött, megtörtént, elment.... nagyon sok ideig szarul voltam, és nagyon sok ideig nem tudtam elfelejteni... Azutân elment tanulni, beszélgettem másokkal, nem tartottuk a kapcsolatot... A végén pedig már csak azt vettem észre,h hopsz, már kiszerettem belőle..:)

2016. jan. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!