Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek ha szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek ha szerelmes vagyok? és ez szerelem amiket érzek? Mindjárt leirom mitt tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg van egy osztálytársam akivel jól össze barátkoztam de közben kialakult egy kapcsolat is de nem párkapcsolat ez olyan mint a baráti és a párkapcsolat közötti dolog , olyan érzéseim vannak mint ha egyik oldalamat látnám amit érzek az most szerelem ha kéz fogás puszi , pár nappal ezelőtt le érettségiztünk van neki pasija de mégis vágyik a én közeledésemre úgy érzem ,alutam nála többször külön ágyban , most kétszer is együtt aludtunk ,igazán és ez nem szex dologról szolt ,hanem simogatás, csók érintkezés ,ezek a jelek jelentenek valamit, kezdete valaminek vagy én vagyok ilyen képzelődős sok éve körülbelül 4 éve nem éreztem ezt a lángot ,görcsöt csak rá gondolok másra nem, aggodom érte de ö nem ír, próbálom elfojtani ezeket az érzéseket ,de nem tudom, ö annyit irt nyugodjak meg most pihenek és majd beszélünk személyesen ne stresszlejek. Másik helyesírásomat ne nézzétek szutyok ,csak tanácsot kérek 5 éve nem csajozok csak barátkozom velük és most meg ki vagyok harcoljak érte? vagy hagyjam? és ne pusztítsam magam belülről vagy reménykedjek ,

Kérdéseim:

mit tegyek ?

Harcoljak érte?

Várjam meg amíg most ö lép ?

Mit tudok tenni magammal ?

Hogy tudom elűzni az érzés vagy inkán ne hanem keresem föl csókoljam meg ?

vagy álljak a 34 éves pasija elé és közöljem vele ?

segítséget kérek pároktol csajoktól köszönöm



#vámos #surte
2015. jún. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Ne görcsölj rá ennyire.

2.Ha több van köztettek , mint barátság használd ki az alkalmat. Hiszen akár egy párkapcsolat is ki alakulhat köztettek. Talán azért érzed ezt , mert olyan elérhetetlen számodra.

3.

Ha a pasiját csalja veled , szerinted téged nem fog? Te kivétel leszel számára? Én választanám az első opciót le feküdnék vele, aztán helló szia. Ez részben jó is meg rossz is. Legalább meg tudod hogy biztos vagy-e az érzéseidben, nem fogsz azon agyalni vajon vele milyen, lett volna.

2015. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia köszönöm a válaszokat irt nekem vagyis még lehet remény mind a 3 elfogadom és köszönöm a segítséget és megértést
2015. jún. 27. 08:08
 3/3 A kérdező kommentje:
És azok mit jelentenek a jelek hogy pl. együtt alszunk simi , csók de szex nincs csak nemi érintése ,együtt hülyülünk van pasi ezt azt kijelenti, hogy akar valamit vagy csak ha nincs a pasija akkor én vagyok a játszótárs ? ezeket nem tudom ö nála aludtam ö volt aki fel ajánlotta, szex nem volt de simi száj puszi mind ö akarta, de utána az voltés mondta hogy ez örök titok senki se tudhatja meg ezek mik jelentenek
2015. jún. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!