Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Túlságosan türelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túlságosan türelmetlen vagyok férfi létemre, hogy így viselkedek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni. Van egy lány akit nagyon szeretek, fél éve már az életem része, de nagyon messze lakik tőlem. Csak interneten beszélünk, 1x találkoztunk mindössze, 300 km választ el minket. Per pillanat egyikőnk sem tud költözni. Én most nem dolgozok, ő most kezdett el dolgozni, de 7 napból 7 napot dolgozik a pénzért. Azt mondja, hogy legyek türelemmel, neki most sokat kell dolgozni, mert nagyon kell neki a pénz. Úgy érzem mikor találkozni akarok vele ő mindig kitér. Egyszer azért nem akar, mert menstruál és rosszul van most, hogy lett munkája arra fogja. Sokszor úgy érzem flegma velem, mintha nem is jelentenék neki semmit. Mikor szóváteszem, hogy szerinte túl keveset ad és igazából nem jelentek neki semmit, akkor mindig azt mondja, hogy fontos vagyok neki. De egyszerűen egy találkozót nem lehet vele összehozni. Közben ismerkedni kezdtem egy másik lánnyal, de felé meg nem vagyok képes nyitni, mert ott van nekem ez a lány a messzi távolban. Mit csináljak? Szakítsak a messze élővel és vágjak bele új ismerkedésbe?
2015. jún. 25. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy a csaj csak szórakozik. Én voltam már távkapcsolatban és a világ legjobb dolga volt, mikor láttam a kedvesem leszállni a buszról. Szerintem a heti hét nap munkája is kamu.
2015. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túlórával együtt 7 napot dolgozik. Az nem kamu, viszont azt nem értem mért nem tudja nélkülözni azt a túlórát és mért nem akar inkább velem találkozni.
2015. jún. 25. 21:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam már, hogy holnap megmondom neki kerek perec, hogy nekem ez így tovább nem jó és vagy kimutatja nekem, hogy fontos vagyok neki (nem csak mondja) vagy akkor itt van vége. Volt, hogy összevesztünk, én letiltottam a internetről aztán utána ő keresett meg. Jelentek neki valamit csak sokszor elbizonytalanodok, mert egyszerűen nem érezteti.
2015. jún. 25. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, csak szeretném tudni mióta nnincs munkád?
2015. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hete. De majd lesz. Mikor megismerkedtünk javában dolgoztam. Egészségügyi okból pihenek pár hetet és újra megy a meló ezerrel. Még válogathatok is a cégek között, jó helyzetben vagyok munkaügyileg.
2015. jún. 25. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
-oké, azért kérdeztem mert voltam én is hasonló kapcsolatban és igy viselkedtem a pasival mert tetszett de valamiért nagyon nem akart dolgozni, és idegesített hogy nekem volt munkam ő meg otthon ült egész nap és elvárta hogy telefonáljunk meg írogassunk egymásnak egész nap...ezért volt a kérdésem
2015. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze az teljesen más megint. Engem az zavar, hogy ez a nő végigdolgozza inkább az egész hetet, de velem nem akar találkozni.
2015. jún. 25. 22:48
 8/9 A kérdező kommentje:
De persze szeret meg fontos vagyok neki meg minden csak éppen a viselkedése nem ezt mutatja.
2015. jún. 25. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz, akkor kell a pénz. Ettől még te is fontos vagy neki, de ha nem tudod/akarod finanszírozni a kiadásait, akkor meg kell barátkoznod vele, hogy dolgozik a pénzért és nem ér rá bármikor ugrani, amikor szeretnéd.
2015. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!