Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miket tartotok a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miket tartotok a pasi legfontosabb belső tulajdonságainak?

Figyelt kérdés
Milyen belső tulajdnságok emelik egy pasi "piaci értékét"?:D

2015. jún. 12. 15:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%
A sikertelennek optimista hozzáállással azon kell lennie, hogy rálépjen a siker útjára. Hát fejlessze magát! És ne siránkozzon. Egy siránkozó, pesszimista ember nem vonzó, ha nő, ha férfi! Nincs olyan, amin ne lehetne csiszolni, nincs! Mindig lehet jobbá válni. Ha látom, hogy az illető pasi belevaló és szívós, férfias, csak pillanatnyilag az élet rossz kockát dobott neki, hát kérlek szépen, az tökéletes. Nekem is volt mikor rossz passzban voltam. Anyagilag is, külsőleg is (12 kiló plusz..). Hát én se voltam vonzó, elhiheted. 28/N
2015. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Intelligencia, önismeret, empátia.


Minden más ebből fakad ugyanis. Ha valaki nem rendelkezik kellő önismerettel, akkor másokra hárítja a problémákat, sikertelen lesz az életben. Aki empatikus, az nem kezd el hisztizni, játszmázni, manipulálni, hanem képes tiszteletben tartani mások érzéseit, érdekeit. És még lehetne sorolni. De a lényeg, hogy minden a fentiekből fakad.

2015. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
A belső csak minimálisan számít a lányoknak, hogy a pasi legyen bunkó, lekezelő, beképzelt, és hírből se ismerje a romantikát. A külső viszont sokkal fontosabb.
2015. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
oh je, így legyen az ember őszinte és egyenes.. minden nő itt aki őszintén felsorolta a belső tulajdonságokat, el van felejtve, mintha nem is válaszolt volna..komolyan elgondolkodom, hogy érdemes-e itt ezeket a kérdéseket megválaszolni. Nő létemre veszem a fáradságot és leírom a gondolataimat (ha már lányokhoz szólt a kérdés..!) és csak a beszűkült agyú, sértődött fiúcskás választ kapom vissza. Tömérdek ilyen jellegű kérdés van :( Tudjátok mit, fiúk? Akkor oldjátok meg magatoknak és hajtsátok ugyanazt a szöveget egymásnak a nap 24 órájában. 28/N
2015. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes.Én kedves,jófej srác vagyok,mégis vannak lányok az életemben.Sőt,meglepődnek hogy milyen ritka férfi vagyok.Méghogy a bunkó kell nekik.Frászt,normális lánynak/nőnek normális férfi kell.
2015. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

#14 Még hogy őszintén? Hahaha :) Ha őszinték lettetek volna, azt írtátok, amit én a 13-as válaszban.

#15 Írtam, hogy a külső a lényeg. Ha elég jól nézel ki, a kedvességet is megbocsátják.

2015. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16: erre már csak azt tudom mondani, hogy további 'sikeres' párkeresést kívánok neked ;) Csak így tovább.
2015. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Őszinteség, hűség, humor!
2015. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Legfontosabb belső tulajsonságok? Hm, az intelligencia és a humor mindig is levett a lábamról. Szeretem, ha el tudunk beszélgetni egy könyvről, vagy az egyéni nézeteinkről. Fontos, hogy tiszteljen és, hogy úgy bánjon velem, mint egy nővel. Igen, fontos, hogy nőként kezeljen. Ez alatt nem azt értem, hogy fizesse a dolgaimat(sőőőőt nem), viszont ha kinyitja előttem az ajtót, azt már nagyra értékelem, ugyanis nem minden fiú/férfi teszi ezt. Talán alapvetőnek tűnik a kedvesség és a hűség, viszont annál nagy kincsnek számít. Személy szerint én megtaláltam mindezeket a páromban:)
2015. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves idióta férfi válaszolók, ilyen hozzáállással lehettek kigyúrva, nézhettek ki akárhogy, egy nőnek se fogtok így kelleni :D
2015. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!