Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet párkapcsolat nélkül teljes boldog életet élni?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek azzal, hogy párkapcsolat nélkül is boldogan kéne élni, de ezt azzal cáfolnám, hogy mi társaslények vagyunk és igényeljük a szeretet, gondoskodást, tiszteletet, szexet ezek nélkül nem lehet valaki igazán boldog. Nekem van munkám egzisztenciám mindig próbálok félretenni belőle, saját lakásom, minden héten edzek, de mégse vagyok teljesen boldog és tudom, hogy csak egy nő hiányzik az életemből.
2015. jún. 7. 09:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2015. jún. 7. 09:56
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Amíg görcsösen ragaszkodsz ehhez, addig nem fog összejönni, legalábbis egy boldog kapcsolat biztos nem, mert bárkinek képes vagy így beleomlani a karjaiba, de ebből könnyen csalódás lehet. Nagyon nagy mázli kell, hogy ne így járj. Ha belefér, hogy összeszedj egy rakás csalódást és megalázzanak, hajrá, a csalódás így is bele van kalkulálva a tapasztalatszerzésbe, csak ha görcsös vagy, akkor többet kaphatsz a kelleténél, és rosszabbul éled meg.
2015. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én eléggé megválogatom azt, hogy kivel szeretnék együtt lenni, nem lennék együtt bárkivel.
2015. jún. 7. 10:00
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Én meg képtelen vagyok megérteni azokat, akiknek a boldogsága ennyire függ más emberektől. Nekem sosem voltak nagy társasági igényeim, egy-két hetente csinálunk valami programot pár közeli baráttal, amúgy meg csak a családommal tartom a kapcsolatot és örülök, ha minél több időt tölthetek egyedül. A gondolat, hogy valaki olyan szinten része legyen az életemnek, amit egy párkapcsolat feltételez, egyenesen taszít, számomra ez egy teljesen természetellenes állapot lenne. Egy csomóan értlnnek, meg lúzernek gondolják a "foreveraloneokat", szerintem meg aki egymaga nem képes a boldogságra, az nem egy teljesértékű szuverén ember, csak valami tehetetlen alkatrésze a társadalmi masinának. Ez van, nem vagyunk egyformák.
2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy jó nőd? És akinek csak egy "rossz" nő jut az akassza fel magát vagy mi?


Vagy hazudja azt hogy nem a külső a fontos, ugye.

2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#14 Nem függ csak kettesben boldogabb az élet. Ezt nem érted meg a borsónyi kis agyaddal.
2015. jún. 7. 11:55
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16: A tiéd talán boldogabb, nekem pl. viszont csak nyűg és teher lenne egy kapcsolat és jobban érzem magam egyedül. Mondom, nem vagyunk egyformák.

Mondjuk azt is gondolom, hogy a többségnek is, akik kapcsolatban boldogabbak, JÓ kapcsolatra lenne szükségük, ami az ellazulást és feltöltődést teszi lehetővé számukra, a társadalom egészségtelen hozzáállása pedig nem az ilyenek kialakulását segíti elő. Nap mint nap látni embereket, akik nem is boldogok a párjuk mellett, mégis vele maradnak, mert irtóznak az egyedülléttől, másokat meg csak stresszel a kapcsolatuk, mert félnek, hogy nem csinálják jól és végül megint csak egyedül maradnak. Na meg hány egyedülálló lesz depressziós, nem is azért, mert egy társ hiányzik nekik, hanem mert a társadalom dömpingje miatt lúzernek, selejtnek érzik magukat, mert nincs senkijük.

Amúgy nem értem mi a problémád. Feltettél egy kérdést, én meg legjobb tudásom és tapasztalatim, gondolataim alapján megválaszoltam, igyekeztem megvilágítani, hogy másnak a páros életforma egyáltalán nem olyan természetes, mint neked. Vagy nem is érdekel a másik fél véleménye, csak ebben a formában akartad tudatni, hogy te mindenki helyett jobban tudod, hogy mi a jó és aki nem ért egyet, az inkább fogja be, mert hülye?

2015. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na, akkor most kapaszkodj meg, kérdező, nő vagyok, kifutottam a 20-as éveimből, szeretnék társat, családot, DE NEM VAGYOK HAJLANDÓ MEGALKUDNI, azaz nem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol én nem érzem azt, hogy tényleg ő kell, csak hogy megfeleljek egy társadalmi elvárásnak és ne legyek egyedül olyan alapon, hogy "hát, majd csak kialakul". Láttam már szétesni ilyen házasságot, elválni ilyen párokat, ami nincs, az NEM ALAKUL KI. Nekem nem hiányzik ez. Nem elég az, ha engem szeretnek, ha közben nem tudom viszonozni, mert mást érzek. Én kivárom, mire összejövök olyannal, akivel mindketten egymást akarjuk. Nem vagyok híve annak, hogy ha ló nincs, szamár is jó, én sem szeretnék így pótlék lenni, amíg nincs más, ez megalázó. Addig is élem az életem egyedül, nem kuksolok a négy fal között az önsajnálatban, és ebben is meg tudom találni a teljességet, és limonádét csinálok a citromból, ebből igyekszem kihozni a legjobbat, túl rövid egy élet ahhoz, hogy nyalogassuk a sebeinket, és elpazaroljuk az időt. Nagyon rossz lenne egy olyan embert a nyakamba venni, aki ha egyedül van, akkor életképtelen és nem érzi magát teljesnek, jellemzően az ilyen emberek kezdenek érzelmi zsarolásba, ha megromlik a kapcsolat. Kösz, nem. Egy teljes ember egyedül is teljes.
2015. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én se vagyok egyáltalán megalkuvó, nem jönnék össze bárkivel és sok ismerősöm mondogatta nekem, hogy ne válogassak vegyem lejjebb az igényeimet, és éljek. Nekem ezek a tanácsok sose tetszettek, mert nem tudnék olyannal boldog lenni, akivel csak azért vagyok együtt, mert nem volt jobb. Csak hiányzik az életemből egy olyan lány akit szerethetek tiszta szívemből, és néha félelemmel tölt el az, hogy nem fogom megtalálni.

#17 Bocsi, hogy leszidtalak csak kissé félre olvastam azt amit írtál, amúgy igazad van, szar kapcsolatban én se lennék, mert púp se kell a hátamra, csak egyszerűen igénylem a szeretetet, és szeretném megosztani egy megfelelő lánnyal amikor majd komolyan ismerkedek vele úgy, hogy mellé ne vigyem túlzásba.

2015. jún. 8. 13:56
 20/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy jobban felfigyelnek rád, ha azt sugárzod magadból, hogy így is teljes ember vagy. Ez ösztönös, mint ahogy a ragadozók megérzik a félelmet.
2015. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!