Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer nemet mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer nemet mondott lehet, hogy még valaha mond igent?

Figyelt kérdés
Gimis osztálytársak voltunk, jó kapcsolatban. Beleszerettem és másfél, két évig udvaroltam neki. Voltak jelek, hogy talán nem csak baráti viszonyt tartana fenn. Egyszer konkrétan elmondtam neki, hogy mit érzek és azt mondta sajnálja, de nem, nem érez semmi komolyat, viszont kedvel és hasonló más dolgot mondott, de szerelmet nem. Azóta is tartom vele a kapcsolatot bár alig találkozunk. Felfogtam a nemet, megpróbáltam elfelejteni, de nem megy, pedig nem csak pár hónap telt el azóta. Egyszerűen, ha olyanom van és rágondolok a szívem összezsugorodik. Hiába látom, hogy a kapcsolat sem biztos, hogy működne, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Más lányok után is néztem már, de azok vagy nem sikerülnek vagy egy idő után nem is érdekelnek, de ő még mindig. Mások akik hasonló helyzetben voltak hogyan lábaltak ki belőle? Vagy van valaki akinek több év után esetleg mégis összejött egy ilyen kapcsolat?
2015. jún. 2. 01:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

na ja, tényleg komoly poéta kell legyek, hogy a 2 éve gimiben kikosarazott, és még mindíg ezen kattagó srácot anyu pici fiának "költöttem". Jobb esetben a nevére sem kellene emlékeznie.

én nem "típusokról" beszéltem, pláne nem állítottam, hogy ez a két típus létezik. arra ment ki a játék, hogy a srácnál, jelenlegi helyzetében csak jobb opciókat lehet bemutatni. Nyilván nem vázolok fel komplett jellemrajzot az ideális férfiról, de ha vázlatot akar bárki, akkor a hasonlatom tökéletesen megállja a helyét, és reális. Ebben nincsen semmi szubjektívitás.

Akiről nem tudunk semmit, az te vagy, a srác sokatmondó kérdést tett fel, te viszont állíthatod, hog a jócsjoknál ilyen olyan tapasztalatod van, semmit nem tudonk róla. Ilyenformán mondhatom, hogy vagy kihazudták a szemed, vagy olyanok a körülményeid, a mivel tudsz villogni. Mondjuk igazad van, ha 20 éves vagy akkor a kiemelkedő családi háttér megdobhatja az esélyeidet. De ez ugyancsak nem érték alapú (legalábbis nem jellemvonásra irányul)

Kétlem egyébként, hogy te komolyan elhiszed, hogy bármilyen szerepet is játszik belső érték legfőképpen 20 évesen (!) a párválasztaskor. Megmondom neked (hehe) mikor van szerepe a belső értéknek. Amikor már 3 éve együtt vagy valakivel, és szétunjátok az agyatokat, na akkor kezdesz el mérlegelni azon, miért is maradj ennek ellenére vele.

2015. jún. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pedig kloroformnak 100% igaza van.


Aki szolgalelkű lelki szemetes az legjobb esetben is friendzone. Aki barátként áll hozzá a lányhoz abból barát lesz a fejében, és mint potenciális nem jelenik meg!


A helyzeten lehet változtatni. Ha úgy tetszik "felnőni" (a lány ezt fogja látni, és így fogja értékelni a változást) kloroform teljesen jól leírta hogyan kell.


Amikor egy lánytól akarsz valami a megértő, udvarias, lovagias, de határozott, céltudatos FÉRFI kell (és a férfiban benne értendő, hogy nőnek nézi a szó minden értelmében! Nem sumákolja el azt sem, hogy vágyik rá és kívánja mint nőt!)

2015. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mind a két nézetből le tudtam vonni lényeges dolgokat.
2015. jún. 2. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!