Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer nemet mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer nemet mondott lehet, hogy még valaha mond igent?

Figyelt kérdés
Gimis osztálytársak voltunk, jó kapcsolatban. Beleszerettem és másfél, két évig udvaroltam neki. Voltak jelek, hogy talán nem csak baráti viszonyt tartana fenn. Egyszer konkrétan elmondtam neki, hogy mit érzek és azt mondta sajnálja, de nem, nem érez semmi komolyat, viszont kedvel és hasonló más dolgot mondott, de szerelmet nem. Azóta is tartom vele a kapcsolatot bár alig találkozunk. Felfogtam a nemet, megpróbáltam elfelejteni, de nem megy, pedig nem csak pár hónap telt el azóta. Egyszerűen, ha olyanom van és rágondolok a szívem összezsugorodik. Hiába látom, hogy a kapcsolat sem biztos, hogy működne, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Más lányok után is néztem már, de azok vagy nem sikerülnek vagy egy idő után nem is érdekelnek, de ő még mindig. Mások akik hasonló helyzetben voltak hogyan lábaltak ki belőle? Vagy van valaki akinek több év után esetleg mégis összejött egy ilyen kapcsolat?
2015. jún. 2. 01:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
20/F
2015. jún. 2. 01:46
 2/13 anonim ***** válasza:

Nézd, elég tipikus a sztori. Te vagy a csaj szemében a dinka barát. Sose fogsz igent kapni.

Pontosabban egyetlen esetben van esélyed, ha időközben kigyúrtad magad, biztos egzisztenciát szereztél, pár diplomáva megfejelve.

Mivel még mindíg ezen rinyálsz, ezért óó eséllyel az utóbb felsorolt "tulajdonságokkal nem rendelkezel.

Ezzel egyébként a "kilábalás"ra is megkaptad a választ. Meg fogsz lepődni egyébkét, ha már rendelkezel a felsoroltakkal, magasról teszel majd a csajra, ugyanis más csajok is képbe fognak kerülni, kezdeményezned sem nagyon kell.

Ne hidd el azoknak a csajoknak a hülyeségeit, akik majd ide fognak vakereszni arról, hogy mindazok, amiket felsoroltam, nem számítanak.

Csak azoknak nem számít, akiknek a legnívósabb udvarlója a helyi traktorospista. (értsd, korlátozott választási lehetőségük van)

2015. jún. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, nehéz kitörni a skatulyából. Az ilyenek szokták azt csinálni, hogy ha leállsz egy másik lánnyal, akkor meg elkezd féltékenykedni, így teljes az agyf_@sz. :D


Nem látok sok esélyt arra, hogy összejöjjön... De egy próbát lehet tenni. Nem hinném, hogy felszínes dolgokkal (kigyúrtság, pénz) sikerülne, vagy ha mégis, akkor sem azt kapnéd amire vágysz.

Egész máshonnan kell megközelíteni a dolgot. Szépen lassan kell felépíteni hogy a FÉRFIT lássa benned, ne a kis cukimuki barátot, akinek olyan jó kiönteni a lelkét és olyan jó ökörködni vele, és akit irányíthat, aki 2 évig csaholt, udvarolt neki. Hagyj fel ezzel, legyél büszke, legyen tartásod! Érd el, hogy érezze, hogy nem jár neki alanyi jogon a törődésed, és nem érte élsz, és még ha csak barát is akar lenni veled, abba is ugyanannyit kell beletennie neki is.

Ja, és ami még nagyon fontos: Ha esetleg valaha is elkövetted azt a hibát, hogy palástoltad a szexualitásod, vágyaid, akkor ne tedd soha többé! Azért említem ezt, mert sokszor együtt jár ez a viselkedés a több éves eredménytelen "udvarlással", aminek mindig az a vége, hogy csak barát akar lenni a lány. Ha nem mutatod ki, hogy igenis szexuálisan is vonz, azt a nők többsége cefetül nem úgy fogja értelmezni, hogy te nem vagy szexmániás disznó, és jaj de tiszteled ezáltal, hanem szimplán fatökűnek könyvelnek el akár tudattalanul, és olyan szárazak alul a jelenlétedben, akár egy sivatag. Ha tényleg nem is lesz soha semmi ezzel a csajjal, a jövőben erre nagyon figyelj! Nem kell bunkónak lenni, hogy "megbaxnálak te kis qrnivaló kis muffocska", csak szimplán közeledni kell szexuálisan is, mert ez a természetes, és erre vágynak.

2015. jún. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem hinném, hogy felszínes dolgokkal (kigyúrtság, pénz) sikerülne.."

dehogynem. sőt, a srác esetében különösen, ugyanis komoly fejlődéstörténetet tudna bemutatni a gmi óta. A balfsz gimis kisszerelmes srácból valahová el kell jutni.

a jelleme meg mindenkinek adott, ha a srácnak nem szokása a f..szát az asztalra rakni, akkor hiába mondod neki, hogy márpedig ez eredményes.

2015. jún. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Az aszexuális embereken kívül mindenkinek van szexuális vágya, igen erős ösztön. Mindenki szívesen "kirakná a f_@szát az asztalra", csak az a kérdés, hogy meri-e, ez pedig döntés kérdése. Különben sem mondtam, hogy erről kell, hogy szóljon az egész, csak azt, hogy szükséges az, hogy kimutassa a szexuális vágyát. Ha még esetleg tényleg olyan fajta is a lány, akit mondjuk pénzzel meg lehet hódítani, akkor sem menne vele semmire, mert akkor ő lenne az idióta, akit a pénzéért "szeretnek" és mellé még a pötse is puha. :D Marha jó lenne tényleg. Az izom ugyanez a kategória.

Ezek felszínes "értékek", egyáltalán nem lenne komoly fejlődéstörténet, ha ezeket tudná felmutatni (20 évesen amúgy is mégis miből gazdagodna meg? :DDD). A "balf_@szból" persze tovább kell fejlődni, de nem így, mert ez nem jó semmire! A személyiségén kellene inkább csiszolni.

2015. jún. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hogy kirakja e vagy sem, nem döntés hanem habitus kérdése (az meg ugyancsak nem döntésfüggő)

mi az hogy "felszines értékek" ? a "dugni akarok" nyilván nem sekélyes dolog :D

nézd, az a helyzet, hogy ha tetszik, ha nem, a belső érték másodlagos. lehet a srác a legjobbszívű quasimodo, ha nem virít valamit, hiába rakosgatja a micsodáját ide oda, senkit sem fog érdekelni. cserébe még ki is röhögik.

igenis számít, hogy elfogadható külsőt, és egzisztenciát szerezzen magának. Tudod miért? Mert mindenki más is ezt teszi, eremdményesen. Ilyenformán verseny van. Mutass nekem olyan lányt/nőt, aki ha választás elé kerül, a vézna anyu pici fia kedves srácot választja a magas izmos kertesházzal rendelkező nagyképű hapsi helyett? Hol láttál te ilyenT? Amugy ja, felszines, meg sekélyes, de ettől még ez a valóság.

2015. jún. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szexuális vágy nem feltétlen felszínes dolog, főleg, hogy ő időtlen idők óta szerelmes abba a lányba... Alap, hogy szívesen szeretkezne vele, enélkül nem is működik semmilyen párkapcsolat.

Hiába veszed fel a megmondóember stílust, nem lesz soha objektív, megrendíthetetlen igazság egy ilyen témában. Mindenki a saját tapasztalatai szerint ítéli meg.


"igenis számít, hogy elfogadható külsőt, és egzisztenciát szerezzen magának. " - Ez persze igaz, csakhogy az elfogadható külső szerintem nem azt jelenti, hogy ki kell gyúrnia magát, az egzisztencia építése meg nem azt jelenti, hogy virítania kell a lóvét 20 évesen. Legalábbis jobb helyeken így van. :D


"Mutass nekem olyan lányt/nőt, aki ha választás elé kerül, a vézna anyu pici fia kedves srácot választja a magas izmos kertesházzal rendelkező nagyképű hapsi helyett?" - Ez meg egy hamis dilemma, ez a legnagyobb gond vele. A másik pedig az, hogy a legtöbb nő nem a felszínes értékek kilistázása alapján választaná a nagyképű, gazdag, izmos hapsit, hanem azért, mert férfiasabban képes viselkedni mint a kis nyámnyila anyuci pici fia. Nem fél érvényesíteni az akaratát, nem szolgalelkű, nem csahol, van önbecsülése. Persze ezeket a tulajdonságokat sokaknak könnyebb felmutatni, ha van pénzük és/vagy nagydarabra vannak gyúrva, de nem feltétlenül szükséges hozzá.

Persze, nem azt mondom, hogy egy segélyen élő Quasimodo atomsikeres lehet a nőknél, ha kiapkolja a f_aszát, duzzad az önbizalomtól, határozott ésatöbbi. Viszont egy elérhető, tisztességes életcéllal rendelkező, önmagát tisztelő, becsülő, határozott, stílusos, ápolt magára adó férfi igen jó esélyekkel indulhat sok nőnél még akkor is, ha nem gazdag, nincs kigyúrva és még csak nem is bunkó. Nem kell keverni a szezont a fazonnal. A nagyképű kigyúrt állat a kisebbik rossz, ha a kis nyámnyila pancserekkel kell összevetni. De ha normális, tartalmas kapcsolatot akar az ember fia, akkor semmiképp sem érdemes egy hamis dilemmára alapozva felszínes értékrend szerint alakítania magát és görcsösen abba kapaszkodni ahelyett, hogy a külsejét ésszerűen fejlesztené, kitűzne elérhető célokat és ezek mellett a személyiségét fejlesztené úgy, hogy tudjon némi függetlenséggel, férfiassággal szolgálni a nők felé...

2015. jún. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért haladunk, a "külsejét ésszerűen fejlesztő, egzisztenciával rendelkező férfi" felé :)

nem hamis dilemma, ugyanis konkrét kérdésről beszélünk, ahol valóban anyu pici fia szerepel, akit már évekkel ezelőtt kikosaraztak, mégis a csajon kattog. nem hamis dilemma, ugyanis a verseny , ha egy csinos lányról van szó, a férfiak piacán nem korhoz kötött. a 20 éves srácnak könnyen lehet hogy fel kell vennie a versenyt egy 30as férfivel. Ezek létező dilemmák. Cserébe valószerű is. Ellenben a hősszerelmes fiú a valóságban szinte mindíg pofraesik. (mivel azt hiszi, hogy a belső értékek, meg a szerelem baromi fontos) Mivel a srác fiatal, nyugodtan kitűzheti azt a célt maga elé, amit javasoltam. (ami nem az, hogy holnaptól legyen milliomos, hanem az, hogy fel tudjon mutatni önállóságra utaló eredményeket)

dehogy akarok megmondóember lenni, egész egyszerűen ez a valóság.

neked kb az esetek 1%-ában van igazad. Én azért a srác helyében nem tennék túl nagy pénzeket erre az oddsra.

2015. jún. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"az elfogadható külső szerintem nem azt jelenti, hogy ki kell gyúrnia magát, az egzisztencia építése meg nem azt jelenti, hogy virítania kell a lóvét 20 évesen. Legalábbis jobb helyeken így van. :D "


mindíg az a kérdés, hogy a lány/nő mennyire népszerű. ahogy írtam, ha magas szintű, akkor ehhez mérten kell virítani, ugyanis tuti biztos, hogy a 30 éves helyi kiskápó is érdeklődik iránta, és ebben a szituáciából a 20 éves hősünk esélytele.

ha egy átlagosan csűnya lányról beszlünk, akkor persze más a helyzet. Viszont akkor hősünk különösen szinten alul kell legyen (ezt meg nem feltételezem, bár sosem lehet tudni)

2015. jún. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"s konkrét kérdésről beszélünk, ahol valóban anyu pici fia szerepel" - Ezt még csak nem is tudjuk, nem ismerjük, nincs erről info, ezt te költötted hozzá. :D


"ha egy csinos lányról van szó, a férfiak piacán nem korhoz kötött. a 20 éves srácnak könnyen lehet hogy fel kell vennie a versenyt egy 30as férfivel." - Egzisztencia terén átlagos esetben képtelen egy 20 éves egy 30 évessel felvenni a versenyt. No, meg rohadtul nem minden csinos lánynál dőlnek el a dolgok ilyeneken. Ezt viszont tapasztalatból mondom. Ezer másik tényező alakítja az eseményeket.


" Ezek létező dilemmák." - Nem, nem létezik, ez csak egy meddő érvelés. Nem csak az a két típusú férfi létezik, akiket megemlítettél. Sokféle van a kettő között, és a kettőnek az előnyös keveréke is létezik.


"Ellenben a hősszerelmes fiú a valóságban szinte mindíg pofraesik. (mivel azt hiszi, hogy a belső értékek, meg a szerelem baromi fontos) " - Ezt nem tudom honnan szeded... Kinek mi fontos egyébként. :D

Én abban látok igazságot, hogy ha valakinek erős érzelmei vannak, az alapból több lehetőséget nyújt a sérülésre, pofára esésre. Nemtől függetlenül.


"Mivel a srác fiatal, nyugodtan kitűzheti azt a célt maga elé, amit javasoltam. (ami nem az, hogy holnaptól legyen milliomos, hanem az, hogy fel tudjon mutatni önállóságra utaló eredményeket) " - Korrekt javaslat, csak az nem mindegy,hogyan csinálja, és nem a pénz mennyisége fogja vonzani a legtöbb nőt hanem az önállóság, talpraesettség, függetlenség.


"dehogy akarok megmondóember lenni, egész egyszerűen ez a valóság. " - pont az akarsz lenni megint. :D Ez a TE valóságod, a te látásmódod. Szubjektív, ahogy az enyém is, csak te nem akarod megérteni...


"neked kb az esetek 1%-ában van igazad." - Készíts erről egy statisztikát kérlek, és utána dobálózz számokkal. :D


"Én azért a srác helyében nem tennék túl nagy pénzeket erre az oddsra." - Nos, ebben akkor egyetértünk, eléggé esélytelen szerintem is...

2015. jún. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!