Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már egyszer kísérelt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már egyszer kísérelt meg öngyilkosságot, de nem kell már a nyugtató gyógyszereket szednie, azzal előfordulhat, hogy a kapcsolatainál ez érzékelhető lesz? Rosszul bánik az emberekkel? Ez múlik ez nála valaha? 25/N

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfurdalhat.De ezt inkább egy pszichologikus tudja megmondani
2012. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

aki öngyilkosságot kísérelt meg az önveszélyes és nem közveszélyes

nem értem pontosan mire gondolsz?

2012. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
100%
embere válogatja... a hajlandóságot még mutatja valamilyen módon?
2012. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
100%

az ilyen embereknek utólag is nagyon gyenge az idegrendszerük,


1 példa:

Ha megszeret téged, belédhabarodik te is szereted őt, de ez elmúlik és mégsem jó neked vele és el akarod őt hagyni és el is hagyod akkor lehet h megint öngyilkos akar majd lenni.

2012. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt,hogy rosszul bánik,hogy kihasználja őket. Önző velük. Nem tudja mit akar. Egyszer szereti,utána elküldi a fenébe,majd hiányzik neki és újra keresi. Túl hamar megszeret valakit,de aztán egy kis dolog miatt eldobja maga mellől.
2012. okt. 31. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyfajta önvédelem. Eldobja, mielőtt elveszíti. Pszichológus talán segíthet, egyébként azt tudom javasolni, hogy mellette kell lenni és megnyugtatni, hogy nem törvényszerű, hogy elveszíti azt, aki közel kerül hozzá. Sajnos ez nagyon nem egyszerű helyzet. :(
2012. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem egyszerű helyzet az is biztos és én pont egy ilyenbe szerettem bele. :/
2012. dec. 5. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor sem lesz könnyű, de sok kitartással, mindkét félről, sokkal jobbá válhat a helyzet. :)
2012. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vált könnyebbé...vége lett...
2012. dec. 7. 19:42
 10/10 ASOT ***** válasza:
a kapcsolatotoknak vagy neki?
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!