Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha barátom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és még nem volt barátom. Kezdek már beletörődni, h nekem soha nem lesz. Nem vagyok vmi csini baba, de olyan ronda se. Nem vagyok pláza cica, nem sminkelek és nem mindenem a ruhák. Persze igényesen öltözök. Könnyen barátkozó, vicces és jó hallgatóság vagyok. Legalábbis ezt mondják. De még sincs egy fiú se aki érdeklődne utánam. A családom se az a nagy szerető család, szal nincsenek nagy ölelések és ilyenek. Végre szeretném ha vki megölelne és szeretne és én is szeretném. Ahogy elnézek másokat, én már félnék is egy kapcsolattól hisz más már ilyenkor rég túlesett mindenen. És már cikinek érzem, h még nem.

2012. okt. 5. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lesz.CSAK 20 éves vagy.Bőven van még időd,és találkozni is fogsz egy férfival.
2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hátttőő 23 évesen már elkezdhetsz aggódni ha nincs, mert abban már neked is lesz hibád...szóval akkor valami bibi van nálad.
2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mókusgyilkos ***** válasza:

dehogy ciki.

most komolyan azt tekinted követendő példának h 16 évesen már a 2. gyerekét kaparják ki belőle ?:D [oké sarkítottam a példán DE TE IS!]

csak nem v annyira reménytelen eset.

2012. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én most leszek 20 éves és nekem sem volt még barátnőm. Szerintem nem vagy még lemaradva semmiről, majd eljön az igazi.

F

2012. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nem ciki, csak ne keseredj el, mert az kiül rád...

természetes, h vágysz rá, de majd jön, járj el több helyre

nem vagy elkésve semmivel

2012. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne. Csak nekem az nem jön be, mint pl. bnőmnél h elmegy bulizni és odamegy egy csávó és lekapja majd utána köszön. Én inkább szeretném előbb megismerni, majd szépen lassan( persze nem túl lassan) haladni. De h ilyen fiút hol találok arról fogalmam sincs. Sőt ha még találnék is már cikinek érezném megmondani h még senkim se volt!
2012. okt. 5. 19:57
 7/20 anonim ***** válasza:
És milyennek képzeled a jövőbeli első barátod?
2012. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kinézetet azt talán hagyjuk ki, már nem tartom igazán lényegesnek. Nincs válogatási lehetőségem. :D Na komolyra fordítva, normális legyen, akivel lehet beszélgetni, szeret, és elfogad, nem erőltet semmit. Én nem szeretek bulizni, de tőlem nyugodtan mehet, hallom sok embertől h ő ide-oda nem engedi el a barátját, én úgy gondolom szabad ember, ha kedve van menjen nyugodtan, de ha véletlen megcsalna hozzám nem kéne visszajönnie.
2012. okt. 5. 20:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire ....


" hisz más már ilyenkor rég túlesett mindenen"


Ki a fz@szt érdekel hogy más mit csinál az életével, meg hogy mennyien dugják meg.


Próbáld meg nem hasonlítani magad máshoz, mert belőled csak 1 van, a másból meg létezik 7 milliárd

2012. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csomó olyan srác van, aki hozzád hasonló, a töketlenebbje itt sír az oldalon nap mint nap, gondolom a normálisabbak meg közel egyenletesen szétterítve megtalálhatók az országban mindenfelé.

Viszont ezek a srácok nem fognak bepróbálkozni nálad, ha olyan a kisugárzásod, hogy látszik rajtad, hogy félsz egy kapcsolattól.

2012. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!