Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha barátom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és még nem volt barátom. Kezdek már beletörődni, h nekem soha nem lesz. Nem vagyok vmi csini baba, de olyan ronda se. Nem vagyok pláza cica, nem sminkelek és nem mindenem a ruhák. Persze igényesen öltözök. Könnyen barátkozó, vicces és jó hallgatóság vagyok. Legalábbis ezt mondják. De még sincs egy fiú se aki érdeklődne utánam. A családom se az a nagy szerető család, szal nincsenek nagy ölelések és ilyenek. Végre szeretném ha vki megölelne és szeretne és én is szeretném. Ahogy elnézek másokat, én már félnék is egy kapcsolattól hisz más már ilyenkor rég túlesett mindenen. És már cikinek érzem, h még nem.

2012. okt. 5. 19:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajtam, sztem legalábbis. Beszélgetek mindenkivel, nyitott vagyok a dolgokra. De hát így sem! Mert mindenki bulizni jár, de én nem szeretek.
2012. okt. 5. 20:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Aranyos lány lehetsz ;)
2012. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt bóknak veszem. :)
2012. okt. 5. 20:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed :)
2012. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De a lényeg, hogy ne görcsölj a "problémádon", teljesen fölösleges. Cikinek meg aztán végképp nem szabad érezni. Nagyjából egyezik a korunk, sose volt még barátnőm, de nem stresszelek miatta. Nem érzem cikinek, mert a kissé konzervatív felfogásom nem hozza belőlem elő ezt az érzést :) Szóval fel a fejjel és ne tessék ezen aggódni! ;)
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert neked is! :) Megpróbálok én is így hozzáállni a dolgokhoz.
2012. okt. 5. 21:36
 17/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm és viszont! Persze azzal számolni kell, hogy iszonyat kevesen vannak akik el is tudják fogadni ezt. Ez sajnos tapasztalat...Ha pedig mégis akadna valaki, hát biztos, hogy fényévekre él a másiktól. Ennek ellenére pozitívan állok a dologhoz és helyes, hogy Te is így fogsz cselekedni :)
2012. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kéretik intelligensnek maradi és az általánosítást nem elkezdeni. Nem jár mindenki bulizni, én pl nem járok, nem is iszom és nem is dohányzom, és ismerek még pár egyént aki ugyanígy él.
2012. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez itt a gond! Hogy csak pár ember van ilyen...:(
2012. okt. 6. 23:14
 20/20 anonim ***** válasza:
Tudom, én is így vagyok azokkal akikkel lehetne valami. Kiderül róluk 1-2 dolog ami nálam értelmetlen, és ellene vagyok, szóval meg is bukik a dolog. De azért remélem a sok beteg ember között azért fog akadni egy normális is..
2012. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!