Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogyan csináljam? :-)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan csináljam? :-)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 2 évvel fiatalabb lánnyal ő 16 én 18. Az lenne a kérdésem,hogy hogy bánjak ezzel a facebook ráírással,mert tudom,hogy nem jó naponta,de ugye nagyon szép lány és rossz érzés,hogy más is írhat neki. Illetve attól,hogy én írok neki és nem küld mindig mosolygóst,hanem :D-t attól még érdekelhetem ? Amúgy a téma nagyon megvan,meg szerintem a közös szimpátia is :-) (mindkettőnknek volt már párkapcsolata nekem több is volt már)


Közös barát van,de nem tudom,hogy ő mit mondhatna neki amivel egy kis előnyöm lenne :/

Erre valakinek valami ötlet ?


Egy a baj,velem ha pl: ráírok,hogy Szia :-) Mi újság veled ? :-) akkor az a válasz,hogy Szia :-) ....(meséli a napját vagy azt írja megvagyok) veled? :D


Ez a kettőspont D nekem olyan kicsit flegmának tűnik vagy én reagálom túl a dolgokat ?


Amúgy a talira azt írta,hogy majd megbeszéljük,szóval remélem vehetem,ezt egy burkolt igennek :-)


Illetve a képeinek a dícsérte meg ilyesmi azok jó bokoknak számítanak ? :)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :-)


Légyszi segítsetek :-)



2015. ápr. 15. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Élőben találkoztál már egyáltalán vele? Próbáld meg. Lehet, hogy kiábrándulnál.
2015. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mikor olyannal beszéltem eddig, akinek bejöttem, nem szakadt meg a beszélgetés. :)) És ez jobb szerintem, mert akkor nem kell senkinek ráírnia a másikra, és nincs stressz. :D Ne csetelj vele, hanem üzenet!
2015. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy mára az lett a szokás, hogy neten ismerkedünk? Hagyd azt a szar facebookot! Ha tetszik, vedd a bátorságot és hívd el valahova élőben. Hidd el, akkor nem fogsz ilyen szarságokon rágódni.
2015. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kb. mindig :D-t írok, főleg ha bejön a srác. Nekem a :) olyan kis bárgyú, vagy nem tudom.

Meg szerintem nem muszáj mindig a fiúnak írnia (70-30 arányban fiú-lány). De szerintem simán írhatsz neki naponta, ebből is látja, hogy komolyan érdeklődsz iránta. Jó, nem azt mondom, hogy mindig te írj rá.

Áhh, nekem ez a közös barát benyal dolog nagyon offolós lenne, de kinek mi. :D

És tényleg inkább találkozzatok élőbe. Mondjuk egyszer csak úgy dobd be, hogy olyan meleg van, és annyira fagyizhatnékom van.

2015. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!