Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 52 km mennyire sok egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

52 km mennyire sok egy párkapcsolatban? Van jövője?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

utolsó az a 2 km tényleg olyan sok volt, vagy nem volt meg a szerelem? Érdekelne.


Többieknek meg köszönöm! Kocsi-motor nincs, motort szeretnék majd, addig pedig marad a vonat, ami saccperkb 50 perc, de indulnak olyan járatok elvétve, ahol csak fél óra. Csak azért 50 km...nem úgy van, hogy átfutok a másikhoz bármikor, meg kell beszélni, stb. És hogy nem megy-e a kapcsolat rovására, vagy női oldalon nem sokall be tőle az illető egy idő után. :) Ilyesmik kavarodnak bennem, de mindenkinek jár a zöld pacsi! :)

2015. márc. 16. 23:27
 12/15 dexzunt válasza:
Orulj neki ,hogy csak 50km mi minden idonket egyutt toltenenk, ha csak annyi lett volna... 2500km
2015. márc. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ. A korábbi barátnőm 30km-re lakott sok volt a távolság szétt mentünk Majd össze jöttem egy csajjal aki 110-re lakott 2 évig jártam hozzá míg össze nem kölöztünk. most is együtt vagyunk.
2015. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom itt az is mérvadó, hogy mennyire illett össze a személyiségetek, mennyire szerettétek egymást. Mert ha 110 km-es párod képes volt várni, meg szeretett, akkor... :)


De igazából ezt nem is értem. Hiszen belegondolva tényleg nem akkora táv, 30 meg pláne. Vonattal max fél óra (se) nem értem, hogy mi lehet benne sok, hiszen megbeszélik, mire felöltözik, szinte ott vagy.


Csak azt nem értem ilyen rövid távoknál valamelyik illetőnek miért lesz sok,és szakít a távolság miatt, mégha ekkora mértékű csak...Nem értem.

2015. márc. 18. 14:27
 15/15 anonim ***** válasza:
A parommal koztunk mindig tobb mint 1200 km van es havonta talalkozunk. Kamionos. Latod minden működhet ;)
2016. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!