Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője egy kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy kapcsolatnak, ahol a nő már régebbóta párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt, családos 1 gyerekkel. Eleinte csak összenézések voltak, köszönés, közös séták, beszélgetés. Ezek alkalmával elmondta, hogy nagyon vonzódik hozzám, nagyon bejövök neki, szeret velem lenni, hiányzik neki ha nem beszélünk és a hangomat is szokta hiányolni. Gyerekkori szerelemből lett a házasságuk a férjével, akivel hol jó, hol rossz a viszonyuk. Bár eléggé elhanyagolja. Volt köztünk csók, szenvedélyes, és ez már eléggé a levegőben volt hogy úgy mondjam érett már jóideje. Nem szánt szándékkal verem szét a házasságukat, ami elmondása szerint már nem működik. Csak azt nem tudom mire számítsak. Elégedjek meg a szerető szerepével? De szerintem ennél ő is többet érez. Azt mondja jó velem, jó átölelni, megfogni a kezem, beszélgetni, csak azt nem tudja, hogy én adom-e meg neki azt a plusszt amit a férje nem ad meg, vagy csak a testi vágyat elégíti ki velem. De mégegyszer mondom, nem csak a csók és a szex a lényeg itt. Hanem hogy nagyon jól elvagyunk.

2014. febr. 23. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Pff szép kis anyuka... kérdező, gondolj legalább a gyerekre, szerinted milyen érzés lesz neki majd anya nélkül (legalábbis a leírásodból nekem nem az jön le hogy anyut nagyon érdekelni a porontya jövője) felnőnie?


A másik meg az hogy ha tényleg komolyan gondoljátok, akkor neked addig eszedbe se jusson bármit is tenni amíg el nem válnak! Legalábbis ha nem akarsz azon a szinten ragadni hogy eljárkál hozzád, dumáltok, meghúzod, aztán megy vissza a férjéhez aki szintén megkettyenti.


A kisgyerekkel mi lesz így? Kivel marad ha elválnak? Bevállalnád a kicsit és fel tudnád nevelni az anyjával?

2014. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem mondtam hogy könnyű, nyilván ha csak testiség lenne a dologban ugyanolyan féreg lennék mint így, hogy valakinek a feleségét, az anyukáját huzogatom. Csakhogy itt több van mint vonzalom.


Egyébként nem kell úgy tekinteni erre az egészre mint valami oltári, egyedi esetről. 1000ilyen van, régebbi bnőm szülei is elváltak és ott az "új" pasas vállalta az akkor 10 éves kisfiút és mind a mai napig 10 éve töretlenül együtt élnek, mert a nő már nem bírta az akkori férje mellett.

2014. febr. 23. 17:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis vállalta a kislányt és a kisöccsét.
2014. febr. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!