Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kizáróok lehet a csőmell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáróok lehet a csőmell?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és csőmellem van. Gondolom tudjátok hogy néznek ki, nagyon csúnyák, emiatt egy kicsit gátlásos vagyok..Tehát a kérdésem az hogy a tinifiúknak és férfiaknak kizáróok-e? Tudom, hogy egy lányon, nőn általában erre a testrészre nagyon kíváncsiak..Kérlek normális válaszokat írjatok. :)

2015. márc. 12. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet róla!
2015. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Csőmell... Azt úgy hívják errefelé, hogy kecskecsöcs.
2015. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnos így nem tudom de ha küldesz képet .
2015. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Az első és a harmadik válaszoló válaszából már ki is derült, hogy vannak olyanok akiknek tetszik :D
2015. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
igen, nálam kizáró ok. MInden féle képpen az. Nagoyn ronda. Ez van
2015. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem ez miatt fogok elítélni valakit. De képnek örülnék.
2015. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem hagynálak ott ez miatt, ha beléd szeretek. Te is elfogadod a hibáimat így ez kölcsönös. Amúgy olyan mint Tunyacsáp orra?
2015. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Dehogy kizáró ok. Ha megfogadsz egy 34 éves férfitől egy tanácsot: Fogadd el. Szerettesd meg magaddal a saját testedet. Ha te szereted, a fiúk is szeretni fogják! Hidd el! Ezzel csak magadnak építesz falakat.
2015. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hülyeséget mondok, de ha ez egy rendellenesség, azaz betegség, akkor nem állja a tb a műtétet, hogyha elmúlsz 18?

Keress rá. Hátha.


Egyébként hidd el, ha valaki igazán szeret, az nem a melleidet szereti, hanem téged.

Amúgy is, 16 éves vagy, ki tudja, milyen lesz a melled még az évek alatt. Rengeteget változhat

2015. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tessék, rákerestem neked : [link]


A csőmell korrekciót támogatja a tb, hogyha felnőttként úgy döntenél, megműtenéd

2015. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!