Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nagyon ronda egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon ronda egy ilyen mell?

Figyelt kérdés

Ilyesmi csőmellem van (szemből kicsit más, távolabb állnak egymástól), és még csak tini vagyok...

Nagyon zavar és nagyon ronda. Titeket is zavarna? Járnátok egy ilyen mellű lánnyal?


[link]



2012. okt. 28. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

ha tini vagy akkor még változhat.

Engem nem zavar.Járnék olyan lánnyal akinek ilyen melle van(nem a mellével járok,hanem vele)

2012. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a mellei miatt választok egy lányt, ha kedves és szép, ilyen mellekkel is szeretném.
2012. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem működik a link. De lehet csak telefon miatt.

Amúgy nagyjából sejtem mire gondolsz, de engem nem zavarna. Nem a melle miatt járnék vagy nem járnék egy lánnyal.

2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezekkel a mellekkel, nekem nagyon tetszenek.
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
nekem nem tetszik, bocsi, de szerintem is változni fog még
2012. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
67%
őszinte leszek, nem tetszenek. De valóban sokat változhat még fiatal vagy.
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Minden természetes női mell nagyon szép! :)
2012. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány tetszik,k@rvára nem érdekel milyen a melle. Nem szempont.Nehogy már ez szabja meg,hogy akarok-e vele lenni,vagy nem.
2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
fúj...
2012. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt nekem nem ez a kedvenc formám ...

Másrészt viszont egyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy ha szeretek valakit, akkor kit érdekel a melle?


A szeretet lényege, hogy elfogadd a másikat olyannak, amilyen. Te sem a tökéletes pasit fogod megtalálni magadnak, mert mindenkinek vannak testi és/vagy lelki hibái. Neked is el kell fogadnod pl akár azt is, hogy bizony a farka 5 cm-rel kisebb, mint amilyenre mindig is vágytál :o)


Mostanában többször eszembe jut a "Túl jó nő a csajom" című film, ami hasonló kérdéseket taglal. Érdemes megnézni, végigröhögni és elgondolkodni azon, hogy vajon miről is szól! Mert pontosan erről!


43/F

2012. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!