Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen budapesti fiu esetleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen budapesti fiu esetleg?

Figyelt kérdés
Privát üzeneteket várok 16-23eves korig olyan fiuktol akit erdekelne komolyabb kapcsolatra esetleg,vagy ismerkedni,egy olyan lánnyal aki 168cm 60kilo 16eves,mosolygós zold szemű fenékig ero hosszú fekete hajú budapesti lany .akinek sajnos csomelle van es emiatt önértékelési problémái es onbizalom hiánya van.szeretnek talalni egy olyan fiút aki ezzel együtt elfogad és érdeklem.koszonom

2014. júl. 15. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy hozzám, de sok szerencsét
2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
hát a csöcs miatt kizártalak. Amúgy minden oké csak az a csöcs hááát...
2014. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedved,utolsó kommentelo.azt kertem,az irjon akit ezzel együtt érdeklek es ne az aki megtovabb ront a,mellesleg leirt gyenge onbizalmamon.es baromira nwmbizgat hogy a mellem miatt kizárták,mert azt sem tudod hogy,nézek ki amugy es milyen ember vagyok.
2014. júl. 15. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alakoddal nincsen baj, és nem a mell a legfontosabb akkor ha valaki szeret egy lányt.
2014. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mi az a csőmell?
2014. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem már az is eredmény lenne, ha 21 évesen végre lenne barátnőm, és ha csak a melled az egyetlen bajod, nem hiszem, hogy kizáró ok lenne...
2014. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!