Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Csak azert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak azert nem megyek oda hozza, mert a tobbiek mar 3 eve cikiznek a suliban, pedig o mar 2,5 eve belem van esve. En csak ebben a suliban vagyok ilyen felenk, megszoktam h piszkalnak es ott ulok mint ha nem hallanam?

Figyelt kérdés
Egyszer a 1,5 evvel ezelotti emos hajam miatt cikiztek Most mar persze kicsit rovidebb,meg azert mert nem beszelek veluk,csak akikben megbizok,ha az osztaly facebook chatebe irok akkor mar ilyen kuss valaszokkal dobalnak,le bziznak mert van egy lany akivel joban vagyok es odairtam a kepe ala h cuki.Es ez a lany mar 2,5 eve belem van esve,nekem is bejon,tavaly osszel figyeltem fel ra jobban,kb.karacsonyra be is vallottam h tetszik,de utana elhagyott az erom teliszunet utan.A suli miatt,mert sokan szekaltak regen is es ez bennem maradt.6.ban majdnem h depis lettem.Szpval mondtam neki h el szeretnem felejteni,de pedig nagyon szeretem,ez olyan mint ha az osztaly kozepen ulnek vele es korulottem farkasok lennenek.A fiukkal mar kibekultem ugy ahogy 1,2 meg jo fej is,de a lanyok kozul vannak paran akik piszkalnak es ebben az a vicces h a feluk belem volt v van esve.

2015. márc. 8. 17:12
 1/3 anonim válasza:

Mi az hogy azért nem mész oda hozzá,mert cikiznek?

Hajítsál már le nekik egy akkora fülest hogy kivigyék a falat..!! Azt majd nem cikiznek többé.

Amugy nyugodtan menj oda hozzá:) Nem lesz semmi:) Ha cikiznek akkor amit leírtam azt csináld.

PF!!

2015. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért nem engeded közel magadhoz azt a kislányt, akivel tetszetek egymásnak, mert a többiek cikiznek? te nem vagy ép. így is úgy is cikiznek, nem tök mindegy akkor? tojd már le őket.
2015. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom,foleg neked elso..beinditottad a fantaziamat:3
2015. márc. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!