Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez tenyleg komoly?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tenyleg komoly? Szerintem nem annyira b*ta.

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lanyt 27eves anya szerint 10eves agyilag. Szerintem meg nem annyira buta ahogy en meg ismertem az igaz hogy van egy kisebb be utese. Kicsit olyan skizo olyan mintha tobb enje lenne. Van egy kedves, aranyos, akkor egy ordog ribis es egy nagyon kislanyos. Lehet hogy ez meg feleles kenyszer vagy new tudom. A lenyeg az nem hagyja hogy sajat Maga dontson, koveti mint egy pincsikutya. Nem engedi sehova sem csak ha az anya is megy vele. Amikor velem szokott el jonni a lany en nem engedem h jojjon az anya nem turom el. Kerdeztem mar tole hogy miert nem teszel elene. Azt mondta mert egyedul nem megy neki, egyedul nem tud egy alberletet fent tartani. Sokszor le oltja az anyat telefonon stb.. nincs magan elete. Nagyon sajnalom szegenyt hogyan tudnak segiteni neki?

2015. febr. 2. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire káromkodás szerinted az a szó, hogy buta? :)
2015. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

anyJát...

bocs, de megfogalmazás alapján te vagy tízéves. Nem tudtam kihámozni, mit is mondasz

2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
10 percig gondolkodtam azon, hogy kitaláljam milyen csúnya szót akartál kitakarni, mire rájöttem hogy a butát..
2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na meg probalom ujra... Az anyukaja nem hagyja hogy a lany sajat donteseket hozzon. Erzelmileg zsarolja es manipulalja. Nincs magan elete mert minden hova koveti ez azert idegesito tud lenni. Multkor is el voltunk es le nyomozta hogy merre vagyunk...
2015. febr. 2. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor setalunk ketten mert haza kiserem. Akkor a hatunk mogot van es nem hajlando El menni. Olyan mint egy kutya hiaba utod kolbaszal akkor is kovet.
2015. febr. 2. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Menjetek be egy könyvtárba, és kölcsönözzetek ki valamit, ami segít elsajátítani a magyar helyesírás alapjait. Aztán az újdonsült ismereteid birtokában tedd fel újra ezt a kérdést. Hátha akkor megértjük.
2015. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Riley Grove válasza:
úristen! te megütötted egy kolbásszal?!
2015. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!