Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem lehet túl komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátimról van szó,és kicsit furcsának tartom a kapcsolatukat.

Igazából nem tudom hogy mennyit lehetnek együtt,de a lány szánalmasan posztolgat mindent a srác facebookjára,mivel a srác nem a facebook világában él,nem igazán figyel ezekre,de azt gonosznak találtam hogy a csajt ott mindenki előtt lehülyézte,meg hétvégén is csak pár órát vannak együtt,a srác inkább másokkal jár el szórakozni,pedig az előző kapcsolatiban ez nem volt jellemző,mindenhová vitte az eddigi barátnőit.

Tudom hogy nem az én dolgom,de aggódom hogy rossz vége lesz a dolognak.



2013. máj. 13. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd ők ezt megoldják szerintem...
2013. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rossz vége a dolognak?


talán egy rossz kapcsolat vége rossz dolog?

2013. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

úgy értem hogy érzelmi szempontból,mert korábban barátok voltak,és úgy voltak vele hogy nem lesz "baj" a járásból,de ha így állnak a kapcsolathoz akkor nem látok benne sok jövőt,és igazából egy nagyobb baráti társaságban vagyunk,ezért érdekel,mert ugye nem szeretném ha ez miatt bomlana a csapat

jogos kérdés lehet hogy miért nem kérdezem meg őket:nem igazán beszélnek a dologról

2013. máj. 13. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nem beszélnek róla, akkor nem engednek beleszólást, úgyhogy nem tehetsz semmit


de egy kapcsolatot nem is érdemes kívülről ingerelni... biztosan megvan az oka, hogy így viselkednek egymással


el fog múlni, majd tanulnak belőle.. talán később újra összejönnek (bár szerintem hülyeség az ilyesmi, de ma nagy divat nem túltenni magunkat azon, ami nem megy:D)

2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

félreértettek:D

nem akarok beleszólni,csak a véleményetek érdekel hogy a leírtak alapján mennyire komoly a dolog,tudom hogy nem szólhatok bele,meg nem is akarok,de úgy még is érdekel hogy mennyire lehet tartós

2013. máj. 13. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

fikázzák egymást egymás háta mögött, és kevés időt töltenek együtt?

most őszintén, szerinted mennyire lehet tartós?:D


illetve komoly... mert tartós lehet a kapcsolat... hetente egyszer találkoznak, dugnak vagy valami, testi igény letudva a hétre és mennek tovább.. ez eltarthat sokáig is végülis

de komoly kapcsolat csak Pálfordulattal lehetséges:)



szóval csak hőbörögni jöttél:D najó, még mindig jobb, mintha a "ronda vagyok, sosem lesz csajom" típusút tennél fel:D

2013. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a véleményetek érdekelt,úgyhogy nem hőbörögni akartam,és a csajok miatt nem aggódok,lehet hogy a stílusomból nem látszik de én is az vagyok:"D
2013. máj. 13. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsánat, nem jött át:D fáradt vagyok már az ilyesmihez


nade adok egy normális választ is:P



szóval igen, ha így marad a dolog, akkor nem sok esélyük van egy normális kapcsolatra, és az esetleges veszekedésük, szakításuk kihathat a baráti körre is, mivel mindketten a maguk oldalán akarják majd tudni a barátaikat, miközben ez csak kettejük harca lenne

éppen ezért nem ártana, ha békében válnának majd el, és akkor csak kettőjük közül az egyik (a gyengébb jellem) fog kikopni a társaságból


amit Te tehetsz amúgy annyi, hogy amikor kiposztol valami dolgot, ami fikázza a pasiját, akkor chaten ráírsz, hogy miért ír ilyeneket, elvégre a pasija.. de érdeklődő nem támadó jelleggel!


most mennem kell, de még tudnék bölcseket írni;):D

2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!