Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat de hogyan?

Figyelt kérdés
Cím primitív tudom de már nem egy kapcsolaton és flörtön vagyok túl. Egyrészt kényelmi szempontból kérdezem, interneten hol lehet keresni normális kapcsolatot, másrészt mit is írjak ez esetben? Tudom 100-ból 1 nővel már szóba lehet elegyedni de mi van akkor ha én akarok már szelektálni, én akarok diktálni? Eddig is tudatosan csajoztam csak sajnos nem olyan szinten, hogy azzal elégedett lennék. Szedtem már össze több barátnőt is és rúgtam is már ki egy párat belőle. DE most hajtok, hogy tökéletes legyen, mit rontottam el akkor? Mit tegyek hogy szép és kedves is legyen egyszerre? Lényeg a maximalizmus!
2013. máj. 11. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Lényeg az önismeret. A többi csak süket szöveg :)
2013. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elittars.hu de javaslom h fizess annyit h láthass másról képeket igényes társkereső oldal
2013. máj. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Christian Death ***** válasza:
Almodik a nyomor, ugyis majd egy dagadt not talalsz majd magadnak felesegul, vagy egy csunya Betty-t :), mert a tobbiek vagy le 5zarnak magasrol vagy már foglaltak.
2013. máj. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy magaddal szemben is maximalista legyél. Tehát tudj mindig őszinte, kedves, jó és következetes ember lenni.
2013. máj. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyan elvárásaid legyenek,amiket te is tudsz prezentálni.

kezdjük a széppel.

egy csaj akkor szép,ha sportol és rendesen egészségesen eszik.

a fehérjedús táplákozás nem olcsó,plusz az edzések.

a női fodrász ára horror és ha szép a csaj,akkor 3-4 hetente el kell mennie.

aztán körmös,ruhák,szoli,kocsi,lakás esetleg.

tehát alapból van a csajnak egy elég jól kereső munkája.

szóval ha külsőben és anyagilag már elbírsz a feladattal,mert te is áldozol magadra ennyit,anyagiakban és edzésben,a státuszod is adott,akkor gondolhatod komolyan azt,hogy nem csak megdugod a 10 pontost-mert ahhoz nem kell pénz és státusz-de meg is tarthatod állandóra.

2013. máj. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És te is megfelelsz a maximalista igényeknek? Vagy csak elvárásaid vannak. Tökéletes legyen. Élő emberre gondoltál vagy bábura?
2013. máj. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hááát. Társkeresőn nem te leszel az, aki szelektál. Az a nők birodalma.:D


22l

2013. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2.nak köszönöm, kipróbálom. Többinek meg, 20 éves vagyok, még tanulok, nehogy már a 18 éves korosztályon beül kocsi legyen a sztenderd, mikor falunkba nekünk van az egyik legjobb kocsi és nem egy új darab... Remélem értitek a metaforát :) Én magasra tettem magammal szemben is a lécet, én is adok magamra nyugi :) Szoli p1c5a meg nem kell nekem, fúj :)
2013. máj. 11. 11:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Az elittárs-ról rosszakat hallani, nem ajánlom, love.hu-sok mondták.

Komoly kapcsolat, de hogyan? Először is: komolyan.

2 Nőjél fel a feladathoz!

3 Sosem lesz tökéletes, ha ezt várod, már bebuktad.

Mit tegyél, hogy szép, és kedves is legyen. Ezért neki

kell tenni valamit, te nem tudsz. Maximalizmus? Felejtsd el! Mit rontottál el? Némely gondolatot.

Ezek után már van némi esélyed....

2013. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Muhahaha... ha már eddig eljutottam, ez is nagy falat volt nekem akkor valahogy csak tovább fogok tudni jutni :)
2013. máj. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!