Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szerelem másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szerelem másba majd újra az ex?

Figyelt kérdés
Van itt valakinél olyan történet, hogy szakítottatok majd egyikőtök vagy mindketten szerelmesek lettetek valaki másba és új kapcsolat(ok) jöttek majd az(ok) tönkrement(ek) és évek múlva újra beleszerettetek az exbe, vagy fordítva? Lehetséges újra beleesni valakibe, miután az illető elmondta hogy már mást szeret?

2013. máj. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem soha nem történt még ilyet de a környezetemben elég sok ilyen pár van...
2013. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akivel én lezártam azzal nem fogom újrakezdeni. N véletlenül lett ex. Még olyan se volt, hogy a másik akarta volna újrakezdeni. Nekem csak végleges szakitásaim vannak.

Lehetséges beleesni ujra de ha ő nem szeret és nem is akarja megpróbálni ujra csak magaddal cseszel ki. Én az exemmel nem is találkoztam többet szakitás után may néha láttam az utcán tehát esélytelen újra beleszeretni. Ti munkatársak vagytok vagy osztálytársak, vagy csak simán összejártok hogy ez lehetséges lenne? Ismerőseim közt volt néhány olyan pár aki szakitás után ismét egymással kezdett de ők közbe nem voltak mással. Max kisebb randik voltak amik még inkább rádöbbentették őket, hogy az ex volt a jó.

2013. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van ilyen:) megtudjátok hogy egymásra van szükségetek mégis :) saját tapasztalat :)
2013. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen van ilyen! :)
2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!