Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is volt ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigivagyok kérdése:

Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
amikor valaki annyiszor megbánt sirsz utána..megaksz halni . de nem tudsz vele szakítani . vagy mindig kibékülsz vele? most pedig kiégtél érzelmileg? már ha megütnek eltaposnak megcsalnak se érzel semmit?

2013. máj. 8. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
volt :S
2013. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és rendbe jöttél? feltudtad dolgozni?
2013. máj. 8. 01:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit kezdjek magammal. Üresnek érzem magam. Annyiszor csalódtam egy év alatt egy emberbe hogy az hihetetlen. és nem kis dolgokról beszélek....
2013. máj. 8. 01:28
 4/16 anonim ***** válasza:
hát mikor barátnőmmel összevesztem :S akkor elég szarul voltam :S de kibékültünk :)
2013. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
volt és szerintem jót tesz egy darabig illetve meg kell tapasztalni, edzi a lelket és plusz tapasztalat. na persze utána már el kell hajtani a vérbe :D
2013. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én most érzem magam kiégve érzelmileg. Egy hosszabb kapcsolatom ért véget. Soha nem volt könnyű, rengeteget veszekedtünk, már régóta. Volt megcsalás is a barátnőm oldalán, nem is 1x. Szép lassan amortizálódott bennem az egész. Szakítottam vele 1 hónapja, de nem igazán találom a helyem. Csak úgy vagyok. Nem maradt bennem más csak üresség.
2013. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom..:( Hasonló a helyzet .. többször megcsaltak .. 20 szakítás minimum volt . Nem tudom miért lehet,hogy akarat gyenge vagyok sőt biztos, de vissza mentem hozzá mindig elhittem a szövegét. 4 napja megütött. Most pedig már nem számítok semmi jóra az életben.. 16 éves vagyok ... első szerelmem/barátom volt..
2013. máj. 8. 01:35
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem hasonló helyzetben a sportolás hozott megoldást. bár engem nem vert meg a nőm. csak lelkileg ölt meg.
2013. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az fasza hogy már 16 éves gyerekek ilyen mini felnőtt életet élnek hogy az asszonyt veri a férje, meg kiégnek érzelmileg..és a korhatár egyre lejjebb tolódik

értem én hogy van szerelem fiatalon de nem kéne ennyire durvulni

25/f

2013. máj. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De 16 évesen még előtted van minden. Nem szabad egy ilyen idióta mellett leragadni. Tudom hogy nehéz, de ilyenkor csak a sok szarságra kell gondolni amit ellened elkövetett, és tudod hogy megbízhatatlan, tudod hogy semmi jó nem vár rád ha vele maradsz, és nincs közös jövőtök. Ha ezeket végiggondolod, akkor rá kell hogy jöjj, ennek értelme NINCS. Véget kell vetni neki örökre, és keresni egy srácot aki szeret, és nem bánt meg, mert hidd el akad bőven. :) Csak ezen tedd túl magad, akármilyen nehéz is, de biztos menni fog.
2013. máj. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!