Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulás évekkel később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulás évekkel később?

Figyelt kérdés
Veletek is megesett hogy a nagy szerelmetekkel a nagy szakítás után évekkel az újbóli kapcsolattartás során ábrándultatok ki végképp? 3 éve szakítottunk (szakítottam én vele), 2 éve nem találkoztunk, emailezgetünk és a stílusa, a felfogása teljesen kiábrándított tegnap. Addig mindig volt valami megfoghatatlan, különleges gyengéd érzelmem az irányába. Volt már valaki ilyen furán?

2013. máj. 8. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
nem.de jo lenne kiabrandulni :|
2013. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen az exemmel voltam igy.. két évvel a szakitás után beszéltünk mi is teljesen le voltam döbbenve mennyit változott a kedves félénk nőket tisztelő srácból egy bunkó szemétláda casanova lett. Sajnálom a barátnőjét mert bevallotta, hogy egyáltalán nem érez iránta semmit sőt szex közben rám gondol. No comment.

Szóval tényleg előfordul ilyesmi. Változik az ember az idők során új tulajdonságai lesznek amik már esetleg nem olyan vonzóak.


Az utolsó exemmel kapcsolatban bennem is ez a gyengéd érzelem van meg amit leirtál..belőle még sajnos nem sikerül kiábrándulnom egy hónapja szakítottunk nem beszélünk már de még a mai napig piszkosul szeretem. Szerintem több évig fogom visszavárni ezzel a gyengéd és féltő szeretettel amit a szívemben érzek. 24/L

2013. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!