Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyen helyzetbe ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy hónapja ért véget egy barátság-extrákkal kapcsolatom. Én hagytom ott , de folyton hívogat , ír keress. Tegnap bicoval indultam a barátnőmhöz pont velem szembe jött a fent leírt nő. Vonatállmosnál tartottam , hátra fordultam és láttam hogy ott van mögőttem követtet. Azt mondta szeretne velem beszélgetni de majd máskor ha rá érek. Mondtam neki legalább nézzen a szemembe de nem mert , folyton a földet nézte. Beszélgetés folyamán megöleltt , el csattant egy csók amit nagyon bánók már. Soksszor megsajnálom , probáltam finoman utalni rá hogy hagyjon békén de így nagyon nehéz. Van hogy egy nap 45x felhív telefonon. Tiltottam már a számát , de munka helyről fel tud hívni. Tiltotam fb-ról is de mindig csinál egy másikat . Fel jelenteni nem akaróm , nem akarók rosszat neki de nem ért a szóból. Itt én hibáztam , nem kellet volna le álnom vele beszélgetni.

2015. jan. 18. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer tényleg megnézném hogy kihalna-e az emberiség, ha a lányok csak olyanokkal volnának hajlandóak lefeküdni, akik tudnak helyesen írni. :D
2015. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hmmm....ilyenkor kell ráállítani egy másik fiút.

mondjuk akinek nincs senkije és ugyan olyan fanatikus mint ő.


mint pl én...na dobd a nevét és a facelinkjét.

2015. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél még egyértelműbb, ne hagyj kiskaput.
2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor érti meg, ha mással lát!

Szerezz egy áll párt,ha hirtelen nincs kiszemelt és mutasd be neki.

El fog felejteni , nem fog a nyakadra járni.

2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem csináltam? Be mutattam neki a másik nőt. De ez sem hat rá...
2015. jan. 18. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
és te szereted vagy nem?
2015. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyértelmü h szeret a lány ez nem nehéz kitalálni és mért bánod h megcsokoltátok egymást? talán nem szereted
2015. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lökd a fészét.

elintézem

2015. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a magyar helyesírási könyvedet akarja visszaadni. :O
2015. jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!