Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy bnőm már 2 éve, egy munkahelyen dolgoztunk és ott jöttünk össze, de a haveri körének pár "jóbarátja" aki össze akart vele jönni addig fúrta a kapcsolatunkat, hogy szakítottunk pár hónap után és én el is jöttem a munkahelyről (mára egyébként Ő is). 2 hónap különlét után újra összejöttünk immár más körülmények között és minden jól ment egészen kb 3-4 hónappal ezelőttig.... Akkor valahogy úgy éreztem, hogynem foglalkozik velem eleget, alig találkoztunk, alig beszéltünk. Most kb 2 hónapja, hogy arról a helyről elment Ő is egy másikra még kevesebbet foglalkozik velem. Eközben rá írt egy csaj akivel elkezdtünk beszélgetni és kiderült h nagyon sok közös van bennünk és azóta már találkoztunk is és ott is minden jól ment (nem történt semmi!). Most nem tuom miért, de a bnőm kicsit többet foglalkozik velem és kezdem úgy érezni, hogy minden jó lehet ismét, de a másik csaj is nagyon megtetszett és igazából nem tudom mitévő legyek. Nem akarom, hogy párhuzamosan g, na de nem tudok dönteni kettejük között. A másik csaj pesti én vidéki városban lakom, de nem nagy táv 60km. A másik csaj nem tudja, hogy van bnőm, mert akkor amikor rám írt tényleg azt hittem, hogy nem sokáig lesz és jobbnak láttam így, nehogy elrontsam ami még el sem kezdődött.

Próbáltam érvelgetni mindkét nő között, igazából ami nagyon zavar bnőmben, hogy dohányzik... hála istennek a jelenlétemben nem teszi, de a tudat akkor is zavar... ha együtt vagyunk több napig akkor sem gyújt rá, de nem akar leszokni róla, beszéltem már vele erről. Egyiküket sem szeretném megbántani, de ez így nem mehet tovább mert annál rosszabb lesz... belevágjak egy újba ami lehet h nem is fog működni vagy maradjak a jelenleginél ami kitudja meddig fog működni, de az is lehet h tökéletes lesz már minden, mert a jövőbe senki nem lát ugye....


2014. dec. 30. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy ezt írom de válaszd azt akivel összeismerkedtél, én 7 évig voltam együtt előző barátnőmmel, tudod ahol "fúrással" el lehet érni,hogy szakítsanak az nem igazán jó kapcsolat plusz ne legyen olyan időszak hogy nem tőrödik Veled, jó lehet mindenkinek rossz de akkor is gáz így viselkedni, én adnék egy esélyt a másiknak, gondolj bele anno szétmentetek kavarás miatt, mi a biztosíték h újra nem lenne ez?
2014. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem szereted,mert akit szeretsz arról nem így írsz...


Az új csaj meg csak felkeltette a fantáziád,lefeküdnél vele,te is tudod...

2014. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!