Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, elmesélnétek kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elmesélnétek kérlek részletesen, hogyan jöttetek össze az aktuális barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan történt a megismerkedés, ki kezdeményezett, mikor csattant ez az első csók, ilyesmikre lennék kíváncsi dióhéjban...


Egyébiránt Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)



2014. dec. 25. 23:35
1 2
 11/16 LeftBehind ***** válasza:

Haverokkal elmentem egy koncertre és ott mutatta be az egyik ismerősöm. Eléggé a padlón voltam és úgy döntöttem, megspórolom magamnak az energiát, lesz ami lesz alapon 2 szó után lekaptam még mielőtt bértünk volna a koncertterembe és most leszünk együtt egy hónapja. Tegyem hozzá, ő az első barátnőm életemben, kíváncsi vagyok hogy fog alakulni a dolog.


21/F

2014. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

gaboo05:

Kössz, beaaranyoztad a napom. Még most is sírva röhögök. :D

2014. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#9

3 hónap szünet után újrakezdted a blood elf csajod?

2014. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Örülök, hogy ennyire tetszett a mi kis történetünk :)

2014. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Boci204 válasza:
Nekem 13 éves korom óta tetszik egy lány! Hamar rájöttem, hogy a fiúk előbb éreznek valamit a lányok után, mint a lányok utánunk! Mivel 2 évvel idősebb nálam féltem, hogy hát... sosem kaphatom meg, és tudtam azt is tudtam, hogy a lányoknak ebben a korban (14-15) jobban tetszenek az idősebb fiúk(18+)! Aztán igen-igen el voltam keseredve... mivel egy akkori "jó" barátommal járt aki bizony idősebb volt nálam! Aztán nem beszéltem vele egy évig (eddig se voltunk nagy beszélő viszonyban,de nekem első pillantás szerelem volt ő)! És pont ott jöttünk össze ahol megismerkedtünk! (Egy történelem verseny után) Ez úgy esett, hogy megint csak mint jó pár éve egyedül ment haza,de a pasija aki 17+ volt a semmiből felbukkant és belé kötött! Én persze mint egy kis hülye gyerek neki ugrottam ennek a "barátomnak" nevezett fiúnak! Hát... nem győztem! Megvert,de a lány szívét megnyertem! Azóta is együtt vagyunk és hála istennek nem ciki neki hogy fiatalabb fiúval jár! Akkor 15 voltam és ő 17! És amíg ő mellettem van addig én boldog vagyok! <3
2014. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kiszemeltuk egymast a buszon, ra egy evre megismerkedtunk, vittem neki rozsat, es rakerdeztem, termeszetesen igennel valaszolt, azota rajottem hogy eletem eddigi egyik legjobb dontese volt!
2014. dec. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!