Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, elmesélnétek kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elmesélnétek kérlek részletesen, hogyan jöttetek össze az aktuális barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan történt a megismerkedés, ki kezdeményezett, mikor csattant ez az első csók, ilyesmikre lennék kíváncsi dióhéjban...


Egyébiránt Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)



2014. dec. 25. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátnőm már születésem óta velem van! Ketten vannak egy bal és egy jobb!
2014. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyutt jartunk tancra, aztan volt egy buli ahova mindketten elmentunk, ott osszenyaltunk, ra 2 napra elhivtam randira es most unnepeltuk a 4. Karacsonyunkat :D
2014. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
leugrottam egy hídról... sajnos későn jött rá hogy hogy bánt el velem
2014. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom, de Dancsó Péter nem engette meg, hogy közzétegyem ezt az információt :D
2014. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 23:38


Most beszéltem vele, és azt mondta, hogy semmi gond, most az egyszer (az ünnepekre való tekintettel) megengedi! :D

2014. dec. 25. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Én már 20 éve ismertem előtte. 12-13 évig csak ott volt mindig mellettem, de nem nagyon törődtem vele. Aztán egyszer csak belémhasított egy érzés és már nem ugyan úgy tekintettem rá. Mindig segített levezetni a feszültséget, akár napi 3x is. Aztán ahogy idősebb lettem ez a kapcsolat átalakult szeretői viszonyba. Ha volt barátnőm, akkor is néha "áthívtam" magamhoz egy gyors menetre. Pár hónapja újra összejöttünk és bár nem olyan intenzív vele az élet mint régebben, azért mindig segít rajtam.

Örülök, hogy mindig mellettem voltál a nehéz időkben kedves jobbkéz <3

2014. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
The most beautiful love story I have ever heard :')
2014. dec. 25. 23:43
 8/16 anonim ***** válasza:
13évesen egy szellős őszi éjszakán történt. Kedved kaptam rárántani. Tetszett a dolog. Azóta is együtt vagyunk. (17F)
2014. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

World of Warcraft.

3 hónapig ismerkedtünk majd 3 hónapig nem beszéltünk majd összejöttünk s 1. tali után kb egy hónappal 1. csók.

2014. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bár már most bajok vannak, mert megint bekavart egy harmadik személy. Úgy érzem ez nem lesz tartós kapcsolat és megint meg kell bántsam :(
2014. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!