Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés

Nos lehet, hogy csupán önbizalom erősítőnek teszem fel ezt, de kíváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.

Nos 2. évem a gimiben és a mostani új osztályokból van egy lány aki tetszik, vagyis már meg is ismerkedtem vele úgy nagyjából, először csak chat, utána már suliban is, csk nem tudom, hogy bejövök e neki vagy csak szimplán jó barátjának tart, elég sok mindent megoszt velem, családi problémákat, hasonlókat amiket elvileg nem sok emberrel, szóval lehet ez még szerelem?



2014. dec. 21. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen csak indulj el azon az úton, hogy tudatod vele, hogy tetszik neked. Különben, ha továbbra is így marad csak az úgynevezett barátzónába kerülsz.
2014. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hivd el valahova de mindenképp este, legyél kedves, érdeklődj h milyen volt a napja, tégy "véletlenszerű" apró érintéseket a karján a kezén mindig nézz a szemébe légy felszabadult és vidám amikor pedig búcsúztok el közeledj hozzá ugy mintha meg akarnád csókolni ha elhúzódik csak az arcára nyomj egy puszit ha nem akkor szabad a pálya :p
2014. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szarnék (megint[tapasztalat]) oda ahol eszek, de próbáld meg ha úgy gondolod hogy menne. Az hogy nekem egyszer nem jött össze valami és kikerűltem egy bizonyos körből nem jelenti azt hogy neked nem sikerülhet. Próbáld meg ha inteligensek vagytok akkor működni fog :D
2014. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. dec. 25. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as jól beszél. Az ilyen osztálytárs-lamourok sok bánattal járnak. De te tudod.
2014. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok az ilyen osztálytárs szerelmek általában kihatnak az osztályközösségre is. Most is vannak olyanok az osztályomban akik járnak. Egyszer valamiért összeszólalkoztak és mintha 2 felé vágták volna az osztályt ki ide ki oda ált. Bár nem tudom mi közük más magánügyéhez mégis beleszólnak mert ismerik a feleket. Illetve akármilyen osztályról beszélünk mindig megy a kibeszélés és a szarkavarás mégha az ember szemébe ezt nem is mondják meg.(pedig az lenne a tiszta ha nem a hát mögött folynának az ilyen kibeszélések)
2014. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

áhh

akkor jöhet össze ha szinte minden szunetbe veled van...volt egy ket nom sulin belul de nem jo az...

2014. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársam :)
2015. jan. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!