Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek a visszautasítástól?

Figyelt kérdés

7.-es lány vagyok és már régebb óta tetszik nekem az egyik osztálytársam.

Szeretném megtudni hogy kölcsönös-e,de mi van ha nem?

Félek h visszautasít,s a barátságunknak is annyi..

Mégse mehetek oda hogy:Sziatetszeljárunk..

Kinek mi a véleménye-tapasztalata?



2014. okt. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
8.-ban volt egy csodálatos lány, nagyon tetszett. Sajnos elkövettem azt a hibát hogy bevallottam neki. Szápen visszautasított és addig minden nap beszéltem vele azóta viszont egy szót se ( 3 év telt el) nagyon vegyes élményeket fogsz kapni, a te döntésed, de győzödj meg róla hogy normális e az a srác. ( a válsza tekintetében fontos) 17/f
2014. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Végülis "Aki mer az nyer,aki meg sem próbálja már alapból vesztes marad"..:/

2014. okt. 26. 18:04
 3/4 anonim válasza:
Várd meg amíg ő kezdeményez :) én is hetedikes vagyok és tapasztaltam. én kérdeztem meg hogy járunk-e, azt mondta hogy miért is ne aztán rá 2 napra rám se nézett és még a köszönőviszony sem volt meg. L
2014. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Győzödj meg róla, hogy akár minimális esélyed van-e. Aztán kérdez meg néhány embert, hogy szerintük bejössz-e a srácnak. Ezután döntsd el, hogy megéri-e neki elmodani, hogy mit érzel iranta. :))
2014. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!