Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a visszautasítástól, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a visszautasítástól, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy lány, 8éve ismerem, régebben érezgettem valamit iránta de utólag kiderült hogy csak hirtelen szösszenet volt.

Viszont most fél éve úgy érzem hogy szeretem, ha ránézek és ő visszanéz akár egy pillanatra majd kiugrik a szívem..

Már többször elhatároztam magamba hogy teszek annak az érdekébe hogy tudja mit érzek, de amikor eljött az alkalom csak telt az idő..

Sajnos nagyon félek az elutasítástól (rettentően) és nem tudom hogy tudassam vele hogy mit érzek.

Kb 2héten át mindig köszöntem neki, de amióta nem köszön vissza gáznak érzem és már köszönni se merek..

És nem sok mindent merek, ezért írtam hogy félek a visszautasítástól.

Szeretném ha segítenétek hogy tudassam vele hogy mit érzek iránta, de ne legyen túl feltűnő, de azért tudja mire akarok célozni.

Félek hogy a haverom elcsábítja előlem.

Köszönöm előre is a válaszokat.

14/F


2010. dec. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, ezért félsz annyira a visszautasítástól. Idővel beleszoksz ;)
2010. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segíts nekem! Hogy kell érezgetni?
2010. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érzek, így jobb? :D

Beleszokni? Fél év, ezután nem fogok vele találkozni..(O. Társ)

2010. dec. 17. 18:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy szeretném még ebben a fél évben tudatni vele, hogyan? Nem vagyok a szavak mestere :S
2010. dec. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!