Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Félek a visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek a visszautasítástól.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy voltak hasonló kérdések már...Régebben sok csaj kihasznált, átvert már, és ilyen téren az önbizalmam eléggé a béka feneke alatt van...Most van egy lány, aki nagyon tetszik, régebben minden reggel láttam, de nem szólítottam meg...nemrég ráakadtam egy közösségi oldalon, de annyira tartok a sikertelenségtől...Mit tegyek, hogy leküzdjem ezt a félelmemet? Nagyon zavaró, hogy ezmiatt nem merem megtenni az első lépést...


21/F


2013. márc. 30. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen benned az a tudat, hogy minél tovább halasztod annál több esélyt adsz egy másik potenciális vásárlónak.
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baccardi01 ***** válasza:
Szedd össze magad és írj neki bátran.
2013. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az utolsó darab valami lenne a bolt polcán. Lehet, hogy ott van még amikor elmész vásárolni, sőt másnap is, de jövőhéten már nem biztos. Lehet, hogy te 200 forintot is megadtál volna érte, és vigyáztál volna rá, de aki elvitte előtted az csak 180-at adott érte és el is törte hazafele menet, de te ezt már nem tudod, azt se tudják, hogy te 200 forintért vennéd meg és vigyáznál rá, amíg oda nem mész és potenciális jelölt leszel vagy vásárló.


Remélem leesett mit akarok mondani... Mi ennek a lényege. Lehet, hogy nagyon jó lennél pasinak a szemében is, de amíg nem vagy versenyző, addig nincs mit értékelni, érted? Kevesebb esélyed van mint a 0.


Ez a tudat legyen benned.

2013. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2! egyet értek N
2013. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányok nagyra értékelik, ha a fiú kezdeményez, ezt nem feledd! Jelöld be, és írj rá, hogy hogyhogy nem látod mostanában reggelente, mi van vele.

2013. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!