Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom miert nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom miert nem fogadja el a legjobb fiu haverom?!

Figyelt kérdés
Vetelytarsat nem lathat benne, o is tudja nem az esetem, meg ossze se jonnek vele,plusz meg nem az en korosztalyom... De imadom baratilag tenyleg mindent tudunk egymasrol. Egyutt is laktunk nyaron 1 honapot (akkor meg nem volt meg a baratom...) es a pasim mindig felhozza a legjobb haverom,hogy menjek vele ide meg oda, meg mondom a pasim ak, hogy szeretlek hianyzol stb.. Erre azt vagja a fejemhez, hogy dehogy szeretsz, te XY-t szereted (es mondja a legjobb haverom nevet)... Pedig en mar a kapcsolat elejen, sot ismerkedeskor leszogeztem, hogy sok fiu baratom van, es ha akar engem, ezzel egyutt el kell fogadnia. Es megmondom oszinten baromira zavar az, hogy mindig felhozza, tiszta flegma ha pl felhiv es epp nem vele vagyok, hanem a haverommal. Van valaki ebben a helyzetben?! Mit tegyek?! Mit mondjak neki, hogy mar fejezze be ezt?! Mar nem egyszer otthagytam meg rabasztam a telefont, ha szoba hozta...

2014. okt. 22. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A pasidnak el kéne fogadnia, hogy van egy fiúhaverod( még akkor is ha nem is tetszik neki a dolog amit megértek). Te már( ahogy írtad is) az elején tisztázták vele, hogy van egy fiúhaverod ami korrekt volt. Majd megbékél idővel...
2014. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nagyon sok tanulsag van benne, amiket irtatok!!!!! Es rajottem, hogy a szerelmem tudja, hogy en csak baratsagot erzek, es csak attol fel, meg azert ideges, mert hogy a masik fel tobbet erez.
2014. okt. 29. 10:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Konkurencia
2016. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt egy idoszak mikor en sem ertettem,hogy ebben mi a kivetnivalo,miert zavarta. De most mar en is maskeppen latom,csak ez a szemleletvaltas keson jott nalam,es lelepett.joggal zavarja, fel,hogy elveszit. Lanyokkal baratkozz.
2016. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rosszabb helyzetben voltam. Az exem nem szerette, hogy beszélgessek a fiú osztálytársaimmal. Szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2017. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!