Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom miert nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom miert nem fogadja el a legjobb fiu haverom?!

Figyelt kérdés
Vetelytarsat nem lathat benne, o is tudja nem az esetem, meg ossze se jonnek vele,plusz meg nem az en korosztalyom... De imadom baratilag tenyleg mindent tudunk egymasrol. Egyutt is laktunk nyaron 1 honapot (akkor meg nem volt meg a baratom...) es a pasim mindig felhozza a legjobb haverom,hogy menjek vele ide meg oda, meg mondom a pasim ak, hogy szeretlek hianyzol stb.. Erre azt vagja a fejemhez, hogy dehogy szeretsz, te XY-t szereted (es mondja a legjobb haverom nevet)... Pedig en mar a kapcsolat elejen, sot ismerkedeskor leszogeztem, hogy sok fiu baratom van, es ha akar engem, ezzel egyutt el kell fogadnia. Es megmondom oszinten baromira zavar az, hogy mindig felhozza, tiszta flegma ha pl felhiv es epp nem vele vagyok, hanem a haverommal. Van valaki ebben a helyzetben?! Mit tegyek?! Mit mondjak neki, hogy mar fejezze be ezt?! Mar nem egyszer otthagytam meg rabasztam a telefont, ha szoba hozta...

2014. okt. 22. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Tetszik vagy nem, a "pasidnak" van igaza. Igazi barátság nincs ellenkező neműek között. Valamelyik fél többet akar. Simán lehet, hogy a barátod titkon reménykedik a háttérben - akkor is, ha egyoldalúan.


Amúgy a "pasid" joggal lehet féltékeny is, hisz ki tudja, hogy mit csináltok ti kettesben?

Ez már nem bizalom kérdése, ne haragudj. Nem normális, hogy egy kapcsolatban levő lány/nő más fiúkkal/férfiakkal tölt együtt időt így, ebben a formában. Akkor sem, ha te fiúkkal barátkozós típus vagy. Vagy fiúbarátok, vagy párkapcsolat. A legtöbb srác szerintem ezt nem viselné el.


23/F

2014. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igazat adok.

Ha te így érzed jól magad akkor találj olyan párt aki hasonlóan áll az ilyen dolgokhoz mint te.

2014. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy kibékülve ezzel a szokásával, akkor keress egy olyan fiút akinek sok lány"barát"ja van, és van egy akivel mindig szivesebben van, meg többet, mint veled:D
2014. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
keress olyan pasit, aki nem kisebbségi komplexusos hisztigép
2014. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék annak a "legjobb barátnak" a véleményére is. Ilyenkor általában az van, hogy a szerencsétlen jófiú viszonzatlan szerelmet érez a nő iránt.
2014. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Elsőnek adok igazat énis. Nekem se tetszene. Sajnos ez ilyen.
2014. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ilyen válaszokra számítottál.
2014. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

-Off


one moment of silence for our brother in the friendzone.


-On


Egyreszt a pasid pasi, es hidd el o jobban tudja nalad, hogy mi jarhat egy pasi fejeben. Masreszt ertheto hogy zavarja hogy az ellenkezo nemu ember "baratsaga" fontosabb neked mint a parkapcsolatod. Te siman benyelned hogy allandoan ugyanazzal a csajjal log? Harmadreszt szajkozom az eottem szolokat 99% hogy a "baratod" repesve lenne a pasid.


ha nem hiszed el, tedd probara: sird el magad hogy szakitottal a pasiddal miatta, (de hitelesen, legalabb par hetig legyel buskomor) - utana probalkozz be nala, hogy sok ev utan felnyilt a szemed es ot szereted. az kiugrasztja a nyulat a bokorbol. viszont ha ezt megjatszod, azert szamolj a szerinted elkepzelhetetlen vegeredmennyel is.

2014. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hozzád az exem illene, neki meg rengeteg lány barátja van és szerinte tök rendben van az, hogy az egyik ilyen havernőjéről több kép van a gépén, mint a szerelméről és hogy állandóan bókolgat neki. Inkább szakítottam, máig se bánom.

23/n

2014. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem normális ha van ellenkező nemü baratod. Persze ha tenyleg csak baratsagrol van szo mindket félről. Az én barátommal úgy tisztáztam, hogy a legjobb fiubaratommal csak baratok vagyunk, hogy bemutattam őket egymásnak és egész jó barátság alakult ki köztük is. Talán ez segítene nálad is. 
2014. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!