Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy a legjobb fiú barátja vagyok, abból még lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem, 17 vagyok, ő pedig 16.

2014. okt. 21. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Röviden:


nem


Hosszabban:


esélytelen

2014. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha divatlapokon nevelkedett p!tschu, akkor esélytelen, mert barát zónás vagy.

Ha egy normális lány, akivel van összhang, vannak közös programok, stb. akkor abból még lehet, csak valószínű, ha eddig nem alakult ki semmi, akkor most még nem vevő rád, mint partnerre, csak mint barátra, de később még változhatnak a dolgok. Te tudod melyik igaz rá inkább.

2014. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lett szerelem, de szex igen. Utána viszont a barátságnak is vége lett, de megérte azt a pár összegyűrt lepedőt. :D Én 17 voltam, a srác meg 22.
2014. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenesetre még az is meglehet, hogy bejövök neki, sok erre utaló 'jelet' vettem már észre, de valahogy mindig elbizonytalanít, hogy ez tényleg így van -e.
2014. okt. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!