Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam barátom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam barátom a legjobb barátjával! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom és boldogok vagyunk csupán kalandból próbáltam ki, milyen lehet mással. Sajnos túl jó volt hogy egyszer történjen meg. Megbeszéltük hogy abbahagyjuk de azóta is őt akarom. Ez ellen mit lehet tenni? Valahogy el szeretném felejteni! 19/L

2014. okt. 2. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora r.banc vagy, hogy tehettél ilyet a barátoddal?
2014. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ennél szánalmasabb már nem lehet valaki
2014. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát innen már nincs visszaút… L
2014. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Ami megtörtént nem lehet elfelejteni.
2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

ha nem 19 lennel azt hittem volna ismerlek..

amugy jo nagy hulye vagy. remelem szakit veled mar ne is haragudj

2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Neked szemmel láthatóan nem való kapcsolat, te csak baszni akarsz.
2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egy gykssal nem akarod csak kalandból kipróbálni? :D nem akarok ujjal mutogatni, de érted... :D egyébként ritka nagy r*banc vagy :D
2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad ._. Amúgy szerintem mondd el a barátodnak aztán majd meglátod, hogy reagál. Valószínű ennek a kapcsolatodnak lőttek. Sok sikert hozzá :) Mellesleg a barátodnak is marha jó legjobb barátja lehet ha összefekszik a srác barátnőjével ._.
2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Akaszd föl magad! Garantáltan el fogod felejteni. -.-
2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Először magadban gondold át, hogy ha nem mondod el, milyen következményei lehetnek, illetve kérdezd meg a srácot, bízhatsz-e a diszkréciójában?!


Ha csak egyszeri eset volt, akkor a fentiek, és a lelkiismereted alapján döntsd el, elmondod-e a barátodnak... ha elmondod, nagy eséllyel vége lesz a kapcsolatodnak, és a srácok barátságának, ezt kalkuláld be...


Amiről meg nem tudunk, az nem fáj, ugyebár...


Viszont ha ismétlést akarsz, akkor nagyon veszélyes vizekre evezel...

Akkor jobb, ha kipuhatolod, a barátod mit szólna egy esetleges nyílt kapcsolathoz...


És utána mérlegelj!


De a szeretősdi nem igazán tiszta játszma...

2014. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!