Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam barátom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam barátom a legjobb barátjával! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom és boldogok vagyunk csupán kalandból próbáltam ki, milyen lehet mással. Sajnos túl jó volt hogy egyszer történjen meg. Megbeszéltük hogy abbahagyjuk de azóta is őt akarom. Ez ellen mit lehet tenni? Valahogy el szeretném felejteni! 19/L

2014. okt. 2. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ezzel sikerült tönkre tenned két ember barátságát! habár a másikat nem nevezném barátnak
2014. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
Ez gyakran előfordul. Semmi gond.
2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad,de jó mélyre!
2014. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 boy19 válasza:
100%
2szó ri*anc vagy :)
2014. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már nem csak sima kefélés.Itt már érzelemről is szó van.Vald be a barátodnak és szakits vele,ha nem ő a legjobb neked,akkor nem is szereted igazán.Ne tedd tönkre az életét.Hidd el,tapasztalatból beszélek. Velem is ezt csinálta a barátnőm,aztán rájött,beleszeretett.Velem maradt,hazudozott nekem mert őt szerette.Mai napig ennek a betege vagyok.
2014. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
r i b a n c
2014. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!