Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti cikinek találnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti cikinek találnátok, hogy írtok a fiú lány lakótársának, akivel összejövőfélben vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel randizgatok és már a szexben is volt ez-meg az, viszont a srác egy lánnyal él. Azt mondja csak lakótársak meg hogy a lány független. Ehhez képest a lány facebook adatlapján ott van, hogy kapcsolatban...és én kizártnak tartom, hogy egy nő, aki kapcsolatban van idegen pasival bútorozzon össze és ne a párjával. Ráakarok kérdezni a lánynál, mivel, ha fiúval kavarok szerintem jogom van tudni kivel és hogyan él nap, mint nap. Eddig még nem találkozhattam a lakótárssal, ezt az opciót a fiú, mindig cikinek tartotta, merthogy a csaj mindig ott van és nem lenne egy nyugodt percünk sem... Meg találtam facebookon egy 2013. júliusi fotót, amin hárman a csaj, a fiú, meg a csaj gyereke közösen látható... Szerintetek helyes, ha a csajnál is rákérdezek? Nem az, hogy nem akarok bízni a fiúban, de ...

2014. aug. 6. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ezért mondom, h a sráccal tisztázd, a nőt felesleges belekavarni


Mondjuk egyszer meg lehet csinálni, h váratlanul felhívod, h itt vagy a lakásánál beugorhatsz-e, mert erre volt dolgod... (mi akadálya lenne, hiszen te vagy a barátnője..


Amúgy az én pasimnak is volt két lakótársa is, pedig havi 180 at keresett.


mióta jártok?

2014. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

mi havi 200-at keresünk, de egyedül nem bírok egy 100 ezres lakást fenntartani, ne haragudj:) még akkor se tudnám, ha nem lenne albi, hanem sajátom lenne.


szóval te a fejedbe vetted, hogy ők járnak, még egy új kérdést is kiírtál. senki más nem gondolja, hogy közük van egymáshoz, csak te, és most ezen izélsz.


nézd, ha annyira akarsz, írj rá egy VADIDEGEN lányra fb-n, de tényleg csak el fogod vele jó messzire rúgni a pöttyöst!

2014. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

És ha reálisan gondolkozom, ha együtt van a csajjal, valószínűleg úgy intézné, h azt se tudd meg, h hol lakik... így nincs lebukás veszély


Nekem az a gyanús, h még nem biztos abban, h hogy alakul a kapcsolat, és még randizgatni akar


Amúgy más barátainak bemutatott már?

2014. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
engem már nem érdekel, most történt meg másodjára, hogy 4-5 napra eltűnik egy szó nélkül a srác...komolyabban fél éve udvarol, de csak 2 hónapja randizgatunk...
2014. aug. 7. 10:26
 15/20 A kérdező kommentje:
nem érdekelne, ha kapnék legalább 1 smst-t ebben a 4-5 napban, de nem kapok. én rákérdezek a csajnál, lesz, ami lesz. nincs kedvem belebonyolódni mégjobban, mert nem akarom, hogy átverjenek. valami nincs rendben ezzel a fiúval...nekem egy pasim sem tűnt el huzamosabb időre ezelőtt, vagy ha igen, írt egy sort, hogy szia cica, itt vagyok, ott vagyok, majd jelzek.
2014. aug. 7. 10:31
 16/20 A kérdező kommentje:
de tökmindegy, ha nincs senkije rajtam kívül, én lassan azt gondolom, h akkorsem tudok ezzel a viselkedéssel azonosulni és ha ez így működik nála, akkor nem egymást keressük. ennyi..számomra azért furcsa ez az egész, mert kőkeményen udvarolt, le sem tudtam magamról vakarni, minden nap írogatott, mostmeg ilyeneket megcsinál...
2014. aug. 7. 10:35
 17/20 anonim ***** válasza:

hűha. akkor írj neki, te kérdezted, hogy ciki-e ha írsz neki, ciki, mint az ágyú, de mivel neked ez nem számít, így írj neki nyugodtan.


legalább röhögnek egy jót. nekem is hiányzik mostanában egy jó kiadós nevetés, de sajnos a mostani kislányok, akiket felhoz a lakótársam, nem annyira viccesek:D

2014. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
figyi utolsó, ha neked eltűnik a csajod vagy pasid 5 napra egy szó nélkül, te azt normálisan fogadnád? pláne úgy, hogy nem először történik?! szerintem, nem. nem érdekel mit gondolsz. én komoly kapcsolatot szeretnék és nincs időm hülyékre pazarolni az időmet.
2014. aug. 7. 11:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazad van. Ha úgy érzed beszélj a csajjal... bár még mindig azt gondolom, h ezt kettőtök közt kellene lezongorázni a pasiddal.


Amúgy az én pasim is le szokott lépni szó nélkül, csak mondjuk közben felhív egyszer. (Köztünk mondjuk négy éve tart). Elfogadtam ilyennek.. így szeretem. Én mindig mondom előre ha szeretnék valamit, ő meg indulás előtti nap mondja , h elmegyek egy hétre, pusza...


Te már elhatároztad magad, szóval mondd el a pasinak ami a problémád, hátha elmondja miért vannak ezek a dolgok..

2014. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, teljesen igazad van mindenben. Abban is hogy fura, hogy együtt laknak és csak akkor mehetsz fel hozzá, ha a lány nincs otthon. Akkor miért nem lehet, amikor otthon van ő is? Az egész sztori bűzlik, a fotó, a 4-5 napos eltűnések, ez a pasi úgy gáz ahogy van. Írhatsz a lánynak, beszélhetsz a pasival is, de szerintem értelmetlen, ez a viselkedés magáért beszél, ezt én sem tűrném el senkinek. Valószínűleg tényleg nem egymást keresitek, hagyd a fenébe és keress olyat, aki őszinte hozzád és nincsenek ilyen dolgai. 25/N
2014. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!