Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti cikinek találnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti cikinek találnátok, hogy írtok a fiú lány lakótársának, akivel összejövőfélben vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel randizgatok és már a szexben is volt ez-meg az, viszont a srác egy lánnyal él. Azt mondja csak lakótársak meg hogy a lány független. Ehhez képest a lány facebook adatlapján ott van, hogy kapcsolatban...és én kizártnak tartom, hogy egy nő, aki kapcsolatban van idegen pasival bútorozzon össze és ne a párjával. Ráakarok kérdezni a lánynál, mivel, ha fiúval kavarok szerintem jogom van tudni kivel és hogyan él nap, mint nap. Eddig még nem találkozhattam a lakótárssal, ezt az opciót a fiú, mindig cikinek tartotta, merthogy a csaj mindig ott van és nem lenne egy nyugodt percünk sem... Meg találtam facebookon egy 2013. júliusi fotót, amin hárman a csaj, a fiú, meg a csaj gyereke közösen látható... Szerintetek helyes, ha a csajnál is rákérdezek? Nem az, hogy nem akarok bízni a fiúban, de ...

2014. aug. 6. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

..de nem bízol benne. És jogosan. Mivel a képen bizony-

talanságra okot adó dolgot láttál. Nameg ha a lánynak

nincs senki, akkor miért van ennyi ideig a fiúval? Miért

lakótársak egyáltalán? Erre rákérdeztél, hogy miért köl-

töztek össze?


Lehet nincs semmi a dologban, de azért ez elég húzós idő.

2014. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azért lakótársak, mert a fiú elakarja adni a lakást és addigis minél kevesebbet akar a kecóra költeni, így meg a szoba sem áll üresen, van aki takarít és rendet tart illetve a költségek is felesben vannak..nekem ezt mondta,,,meg azt hogy ezért akart lány lakótársat, de úgy választotta, hogy ne tudjon rá "ÚGY" nézni...
2014. aug. 6. 19:07
 3/20 anonim ***** válasza:

A kép is gyanús meg az is, hogy nem mehettek fel hozzá.

Én is laktam együtt sráccal, akivel nem jártam, így jött össze, meg lakótársnak tökéletes volt, tehát ez is előfordulhat. Hozzánk viszont bárki bármikor feljöhetett (én is felvittem a barátomat. Azért nem a barátommal laktam, mert még egy éve sem volt, hogy ismertük egymást, ő otthon élt és még nem akartunk összeköltözni).

2014. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Micsoda? Én is egy fiúval lakom, mindketten huszonévesek és vonzók vagyunk, de sosem szexelünk, nem csókolózunk, pedig szoktunk együtt lógni. Együtt sportolunk, együtt megyünk boltba, sütkérezünk. Nekem január óta nincs barátom, neki nemrég lett vége a kapcsolatának.


Szerintem a fotó sem gáz.


De ha nekem az egyik bige írna, akivel a lakótársam randizgat, hát mi ketten úgy kiröhögnénk, hogy instant szakítást eredményezne a lakótársamnál, hogy a csaj pszichopata.:))

2014. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem pszichopataság...

normális esetben nem lakik együtt egy csaj és egy pasi, ha nincs köztük semmi.

a nők hosszútávon más nőkkel laknak együtt vagy a pasijukkal..

sztm, az hogy nem mehetek fel, ha a nő ott van, épp elég gyanús... egyszerűen jogom van tudni, kivel él és hogyan, ha én vagyok a nője..

2014. aug. 6. 19:53
 6/20 A kérdező kommentje:
amúgymeg, aki lakótársnak áll, számíthat ilyen kérdésekre
2014. aug. 6. 20:29
 7/20 anonim ***** válasza:

"normális esetben nem lakik együtt egy csaj és egy pasi, ha nincs köztük semmi."


ez nem igaz, hiszen csomó ilyet tudok, de legyen akkor igazad.:)


idegenekre ráírni facebookon igenis őrült dolog, ha azt szeretnéd, hogy a barátod jól kinevessen, akkor tedd meg. mi nagyon jót nevetnénk a lakótársam csaján, aki nekem írogatni fb-n csak úgy.:D

2014. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképen se kérdezd meg a csajt. Ha tényleg nincs semmi köztük, akkor a pasinál végleg elrugnád a pöttyöst.


Szóval én azt mondanám a barátomnak, h nagyon szeretem, és szeretném megismerni a lakótársát is. Ha vonakodik, rákérdezék, h miért... Ha jön a nem lenne egy nyugodt percünk sem szöveggel mond neki, h egy köszönés, és egy bemutatkozás csak belefér nem?


Ne féltékenykedj, csak mond meg tárgyilagosan.


Viszont nem írtad, h mióta randiztok, mert az is lehet, h kevés ideje ismerkedtek, s még korainak tartja a bemutatást... nem akarja szétkürtölni, előbb szeretné tudni, h stabil lesz-e a kapcsolat

2014. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
figyelj ez a fiú saját lakása..a srácnak jó állása van..nem is értem minek neki lakótárs? és egyébként is, a srácnak nem lehet magánélete, mert a csaj ottvan? ez kissé gyanús,,, hogy a saját magánéletét a lakótársa alá rendeli, nem?
2014. aug. 6. 20:35
 10/20 A kérdező kommentje:
csak akkor hív át a lakására, ha a nő nincs ott?? lehet ezt magyarázni, de ez sztm nem normális dolog
2014. aug. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!